شرح خبر
زنگ حساب پسین جهرم به صدا در آمد

:

زنگ حساب پسین جهرم به صدا در آمد

خبرنگار:
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۳:۱۸
کدمطلب: 1474
0

«زنگ حساب» بنا دارد که صدای مردم را به مسئولان برساند و از آن سو هم پاسخ‌های مسئولین را به مردم.

به گزارش پسین جهرم، دسترسی مسئولان به مردم از دغدغه های همیشگی بزرگان مذهبی و سیاسی کشور بوده است؛ چرا که در سخنان بزرگانی همچون امام خمینی (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری این جمله را که " مردم ولی نعمتان ما هستند" بسیار گفته شده و باید این مهم در الگوی مدیریتی و اولویت کار مدیران قرار بگیرد.

بر این اساس بر آن شدیم تا به سهم خود ارتباط میان مردم و مسئولان را بهبود بخشیم. «زنگ حساب» بنا دارد که صدای مردم را به مسئولان برساند و از آن سو هم پاسخ‌های مسئولین را به مردم. شیوه کار این‌گونه است که ابتدا با یک مسئول هماهنگی‌های لازم به‌عمل می‌اید تا در «زنگ حساب» پاسخ‌گوی مردم باشد. پس از معرفی او به شما مخاطبان محترم، سوالات شما از این مسئول که باید در یک بازه زمانی مشخص برای ما ارسال شود، تجمیع شده و توسط خبرنگار ما از وی پرسیده می‌شود. مطمئنا سوالات شخصی یا سوالاتی که بعضا حاوی توهین باشد، از لیست خارج شده و تنها سوالاتی که در حوزه کاری آن مسئول بوده و مشکلی از مشکلات مردم را رفع می‌نماید مطرح شده و نهایتا پاسخ‌های مسئول محترم در سایت منتشر می‌شود.

اگرچه پسین جهرم در ابتدای «زنگ حساب»، طبق اولویت‌بندی موضوعی خود، می‌تواند به سراغ یک مسئول رفته و هماهنگی‌های لازم را برای پاسخ‌گویی وی فراهم سازد اما به نظر داوطلب شدن مسئولین برای این حضور می‌تواند مفیدتر واقع شود. لذا مسئولان شهرستان که در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ... مشغول به کار هستند، می‌توانند برای حضور در اولین «زنگ حساب» داوطلبی خود را از طریق نظرگذاری در انتهای همین مطلب اعلام دارند. ما در نهایت ضمن انتشار اسامی مسئولان داوطلب، یکی از آن‌‌ها را برگزیده و به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند تا در زمان مشخص سوالات خود را از وی برای ما بفرستید.

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد