شرح خبر
آخرین مهلت درخواست تدریس در واحدهای دانشگاه پیام نور فارس

:

آخرین مهلت درخواست تدریس در واحدهای دانشگاه پیام نور فارس

خبرنگار:
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۸:۲۲
کدمطلب: 1606
0

دانشگاه پیام نور استان فارس در اطلاعیه‌ای آخرین مهلت ثبت درخواست تدریس در واحدهای این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش پسین جهرم به نقل از دانشگاه پیام نور استان فارس، افراد متقاضی برای درخواست تدریس در این دانشگاه می‌توانند حداکثر تا 24 خرداد ماه سال جاری به مراکز و واحدهای این دانشگاه مراجعه و در صورت نیاز به رشته متقاضی، ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

بنا بر این اطلاعیه، پس از ثبت‌نام اولیه، در صورت نیاز، مراحل بعدی اعم از مصاحبه علمی و عملی صورت پذیرفته و در صورت قبولی متقاضی مشغول به کار خواهد شد.

در اطلاعیه دیگری از همین منبع آمده است: مهلت ثبت‌نام داوطلبان شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تا ساعت 24 روز چهارشنبه بیست و هشتم خردادماه تمدید شد.

بر این اساس شرایط پذیرش در دوره فراگیر کارشناسی ارشد، نمره نهایی لازم برای قبولی بر اساس تأثیر 80 درصدی میانگین دروس حاصل از آزمون و تأثیر 20 درصدی میانگین معدل مدرک کارشناسی اعلام شده است.

بنابر این گزارش، دانشجویان نیمسال آخر لازم است میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود را تا 30 بهمن ماه سال جاری در تقاضانامه اینترنتی ثبت کنند.

میانگین معدل مدرک کارشناسی برای داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته هستند، حاصل میانگین معدل دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته است.

بر این اساس، مسئولیت تهیه کتب و منابع درسی معرفی شده به عهده داوطلب است و دانشگاه پیام نور تأکید کرده که هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

بر اساس خبر دانشگاه پیام نور فارس، آزمون به صورت چند گزینه‌ای برگزار می‌شود و دارای نمره منفی نیست.

شهریه ثابت در تمام دوره‌ها مبلغ 621 هزار تومان، شهریه ثابت دروس نظری 62 هزار و 100 تومان، شهریه دروس عملی کم‌هزینه 184 هزار تومان و شهریه دروس عملی پرهزینه همراه با پایان‌نامه مبلغ 287 هزار و 500 تومان اعلام شده است.
 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد