شرح خبر
معاون استاندار: فرماندار جدید با مشورت امام جمعه و نماینده جهرم انتخاب شده است

آئین معارفه فرماندار جدید جهرم/1:

معاون استاندار: فرماندار جدید با مشورت امام جمعه و نماینده جهرم انتخاب شده است

خبرنگار:
۲۱ تير ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۳:۴۱
کدمطلب: 1996
0

معاون استاندار فارس با بیان اینکه انتخاب فرماندار جدید جهرم با مشورت امام جمعه و نماینده مردم در مجلس انجام شده است، گفت: رضایی تنها چند ماه است که در حوزه استانداری فارس مشغول به خدمت شده و در این مدت نیز عملکرد خوب و مناسبی داشته‌ است.

 به گزارش خبرنگار پسین جهرم، کمال فیروزآبادی در آئین تودیع و معارفه فرماندار پیشین و جدید جهرم که عصر امروز در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: وظایف دولت‌ها در عرصه فعالیت‌های اقتصادی مشخص بوده و نباید در زمینه کار اقتصادی ورود کنند.

 

وی با بیان اینکه وظیفه دولت آماده کردن زیرساخت‌ها است، افزود: هر دولتی که وارد عرصه کار اقتصادی شده پس از مدتی آن را رها و به بخش خصوصی واگذار کرده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه در شهرستان جهرم و در عرصه زیرساخت‌های اقتصادی گام‌های بزرگی برداشته شده است، بیان کرد: در حال حاضر ایده‌ها و برنامه‌های خوب و مناسبی در جهرم در حال اجرا بوده که ایجاد منطقه ویژه اقتصادی از جمله این برنامه‌ها است.

 

وی با بیان اینکه باید نگاه ما در حوزه سرمایه‌گذاری برنامه‌مدار باشد، عنوان کرد: برنامه‌ریزی در امر سرمایه‌گذاری و جذب و هدایت سرمایه‌گذاران پس از مهیا شدن زیرساخت‌ها و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های موجود هر منطقه گام بعدی در راستای برنامه‌های اقتصادی است.

 

فیروزآبادی ورود متخصصان عرصه اقتصادی در شناسایی ظرفیت‌های هر منطقه را گامی در راستای توسعه اقتصادی مناطق دانست و گفت: امروز کارآفرینان می‌توانند با پول کم و ایده خوب به اشتغال‌زایی رونق دهند و باید توجه بیشتری به این قشر از جامعه شود.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت شهرستان جهرم در گرو وحدت، رفاقت و تعامل مسئولان است از مدیران این شهرستان خواست تا از فرصت مسئولیت خود برای آبادنی و توسعه این شهرستان تلاش کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه مبنای مدیریت بر فرمانداری‌ها در استان فارس همکاری رسمی با وزارت کشور است، خاطرنشان کرد: فرماندار جدید جهرم نیز از نیروهایی هستند که به دستگاه وزارت کشور منتقل شدند.

 

وی با بیان اینکه انتخاب فرماندار جدید جهرم با مشورت امام جمعه و نماینده مردم در مجلس انجام شده است، اذعان کرد: فرماندار جدید این شهرستان تنها چند ماه است که در حوزه استانداری فارس مشغول به خدمت شده و در این مدت نیز عملکرد خوب و مناسبی داشته‌اند.

 

فیروزآبادی با بیان اینکه امیدواریم فرماندار جدید جهرم منشا حرکت و توسعه این شهرستان باشد، گفت: رضایی در حوزه اجرایی و فرهنگ دارای سابقه بوده و در مدت زمان کوتاه مدیریت خود در امور فرهنگی و اجتماعی استانداری فارس منشا اثر و خدمات بوده است.

 

وی گفت: مطمئن هستیم که با تعامل خوب مدیران شهرستان جهرم و پشتیبانی از فرماندار جدید قدم‌های سازنده‌ای در عرصه‌های مختلف برداشته می‌شود.

 

به گزارش پسین جهرم، در این آئین حجت‌الله رضایی، به سمت فرمانداری شهرستان جهرم منصوب و از خدمات ارزنده علی‌حسین رعیتی‌فرد در مدت مدیریت بر این نهاد تقدیر شد.

 

انتهای پیام/

 

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد