شرح خبر
معاونت اجتماعی پلیس فارس استخدام می کند

:

معاونت اجتماعی پلیس فارس استخدام می کند

خبرنگار:
۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۰:۳۸:۲۷
کدمطلب: 2102
0

معاون اجتماعي پليس فارس از استخدام نيروي انساني مرد جهت تقويت مراكز مشاوره و مددكاري ناجا خبر داد.

به گزارش پسین جهرم به نقل از پايگاه خبري پليس، " فريبا استواري" با اعلام اين خبر گفت: معاونت اجتماعي ناجا در نظر دارد در راستاي جذب نيروي انساني متخصص كارشناس و كارشناس ارشد مرد و در جهت تقويت مراكز مشاوره و مددكاري ناجا تعدادي را با ويژگي هاي زير در استان فارس جذب و استخدام نمايد.

وي ادامه داد: چنانچه افرادي با شرايط زير تمايل به جذب دارند با مدارك لازم ظرف 48 ساعت به آدرس معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي فارس واقع در چهار راه زند – خيابان سعدي – خيابان مكتبي - مركز خدمات روانشناختي و مشاوره آرامش ( تلفن 2227006 – 2184530) مراجعه نمايند .

" استواري" شرايط استخدام را بدين شرح اعلام كرد: ترجيحاً داراي مدرک كارشناسي ارشد در رشته هاي روانشناسي(كليه گرايشها) ، مشاوره و راهنمايي ، مددکاري اجتماعي و مطالعات خانواده - شرايط عمومي واختصاصي برابر ضوابط گزينش و استخدام ناجا - داراي وضعيت جسمي و رواني سالم و منش و رفتار مناسب و متناسب براي حرفه مشاوره و مددکاري اجتماعي .

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي فارس بيان كرد: اولويت استخدام با فرزندان و بستگان درجه يك شهدا، ايثارگران و جانبازان، آزادگان و خانواده كاركنان ناجا خواهد بود و داوطلباني که موفق به گذران مسير استخدام شوند جهت طي دوره آموزشي به دانشگاه علوم انتظامي اعزام تا پس از اخذ درجه افسري ، درشغل مشاوره و مددکاري مراكز مشاوره و کلانتري ها بکارگيري شوند.

وي همچنين مدارك لازم را كه متقاضيان بايد به همراه داشته باشند 6 قطعه عکس 3 در 4، دو سري فتوکپي تمام صفحات شناسنامه، دو سري فتوکپي کارت ملي، آخرين مدرک تحصيلي و دو سري كپي از آن اعلام كرد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد