شرح خبر
علت تعطیلی جایگاه‌های سی‌ان‌جی شهرداری در گفتگو با ناظر جایگاه

:

علت تعطیلی جایگاه‌های سی‌ان‌جی شهرداری در گفتگو با ناظر جایگاه

خبرنگار:
۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸:۵۴
کدمطلب: 2354
0

ناظر جایگاه های سوخت سی ان جی شهرداری جهرم در گفتگو با پسین جهرم به بررسی علل تعطیلی این جایگاه های سوخت پرداخت.

به گزارش خبرنگار پسین جهرم، تعطیلی پیاپی 2 جایگاه سوخت سی ان جی شهرداری (هواشناسی و بلوار رهبری) که منجر به نارضایتی شهروندان و مخاطبان پسین جهرم شده بود سوژه ای شد تا خبرنگار ما برای پیگیری آن به سراغ مسئولان شهرداری جهرم برود.

 

در این راستا به سراغ محمد زارعیان، ناظر جایگاه های سی ان جی شهرداری جهرم رفتیم تا علت تعطیل شدن این دو جایگاه سوخت را جویا شویم.

 

زارعیان با اشاره به تعطیل شدن جایگاه یک سی ان جی شهرداری جهرم واقع در خیابان هواشناسی، علت این امر را که از 15 فروردین ماه سال جاری گریبان گیر این نهاد شده است، انحراف منفی کنتور گاز  جایگاه دانست و گفت: این انحراف منفی از روزانه یک میلیون و 200 هزار تومان گاز بها آغاز و اکنون به 4 میلیون تومان رسیده است.

 

وی با بیان اینکه بدهی این جایگاه سوخت به سبب انحراف منفی آن به 230 میلیون تومان رسیده است، افزود: با پیگیری هایی که در این زمینه داشتیم، اداره گاز استان فارس ضمن بررسی این مسئله به 3 بار تعویض کنتور این جایگاه سوخت اقدام کرد که به نتیجه ای نرسید و در نهایت مقرر شد تا شهرداری با تهیه یک دستگاه مخزن آرامش و نصب آن در مسیر مترینگ تا کمپرسور به این مشکل پایان دهد.

 

ناظر جایگاه های سی ان جی شهرداری جهرم با بیان اینکه پس از نصب این مخزن و در صورتی که انحراف وجود نداشته باشد، تعدیلات جایگاه اعمال می شود، گفت: این مخزن آرامش با هزینه ای بالغ بر 50 میلیون تومان توسط شهرداری جهرم خریداری شده و تا 10 روز آینده نصب می شود و در صورت صلاحدید شرکت گاز مقداری از این بدهی حذف و روند فعالیت این جایگاه مجدداً از سر گرفته می شود.

 

زارعیان، با اشاره به تعطیلی جایگاه سی ان جی شماره 2 شهرداری مستقر در بلوار رهبری، به تعمیرات دوره ای این جایگاه (اورهال 10 هزار ساعت) اشاره کرد و افزود: شهرداری جهرم با هزینه ای بالغ بر 25 میلیون تومان به بررسی تعمیرات فوق پرداخت که پس از آن دستگاه کمپرسور شروع به شکستن راد (یکی از قطعات) کرد و پس از 4 بار تعویض این قطعه هنوز مشکل موجود رفع نشده است.

 

وی ادامه داد: رفع مشکل این قطعه همچنان ادامه دارد و در حال بررسی برای تسریع در روند آن هستیم.

 

انتهای پیام/اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد