شرح خبر
ورزش جهرم در سایر رشته ها فعال است/تشکیل ستاد ساماندهی امورجوانان

:

ورزش جهرم در سایر رشته ها فعال است/تشکیل ستاد ساماندهی امورجوانان

خبرنگار:
۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۶:۴۵
کدمطلب: 2517
0

ضمن هماهنگی با چند جوان با استعداد و نخبه شهرستان تلاش داریم تا جهت تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان در این حوزه فعالیت چشم گیرتر داشته باشیم.

پنجمین "سلام آقای رئیس" سایت خبری تحلیلی پسین جهرم به سوالات مردم این شهرستان در خصوص ورزش و جوانان اختصاص پیدا کرده است. در این راستا رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم پاسخگوی سوالات شهروندان بوده که در ادامه پاسخ این سوالات می آید.

 

* آیا یک نفر نیروی جوان و پرانرژی در بخش کردیان وجود ندارد که نمایندگی ورزش و جوانان را مدیریت کند ، اون هم افتخاری؟

با توجه به اینکه درخواست نمایندگی برای بخش کردیان انجام شده است منتظر مجوز استخدامی هستیم تا بتوانیم از یک نیروی کارشناس، جوان و با مدرک تحصیلی مرتبط در حوزه تربیت بدنی استفاده کنیم.

 

* چرا اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم در بخش جوانان فعالیتی ندارد و هیچ دستور العملی انجام نشده و حمایتی از جوانان نمی شود؟

با توجه به اینکه این اداره فاقد نیروی انسانی در حوزه جوانان است خوشبختانه از تاریخ 23 شهریور ماه یک نیرو به صورت کارورز به این اداره اضافه شده است. همچنین ضمن هماهنگی با چند جوان با استعداد و نخبه شهرستان تلاش داریم تا با هماهنگی فرماندار محترم شهرستان جهت تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان در این حوزه فعالیت چشم گیرتر داشته باشیم.

 

* چرا ورزشگاه های ما فقط در روز روشن کارایی دارند -چرا زمین های چمن ورزشگاه ها بیشه زاری بیش نیستند-چرا ورزش درجهرم محدود به چندرشته جزیی خلاصه می شود- چرا هیچ مشوقی برای ورزش نمودن مردم در این شهر وجود ندارد ایا کمبود هاو نواقص باعث این کار می باشند. ایاهمه این عوامل باعث شده اند که در رشته های مختلف در رده کشوری نماینده ای نداشته باشیم ویا به حداقل ها پس چندین سال اکتفا کنیم؟

تمام ورزشگاه ها تا ساعت 11 شب یا یک نیمه شب فعال هستند؛ زمین های چمن هم به علت خشکسالی و خشک شدن چاه ها قابل استفاده نمی باشد و در حال حاضر در پی برطرف کردن مشکلات مربوط به آن هستیم.

همچنین، ورزش جهرم در سایر رشته ها فعال است و می توانید در این زمینه به وبلاگ اداره ورزش و جوانان جهرم مراجعه کنید. در خصوص مشوق هم خدمتتان عرض کنم که ابتدا باید ورزش همگانی احیا شود، همچنین امکانات و تجهیزات آموزش ما محدود بوده و امکانات موجود نیز پس از چند سال فرسوده می شود که نیاز به بازسازی کامل دارد.

 

* روسای هیئت ها را بر چه مبنایی انتخاب می کنید ؟ افراد فعال و برنامه دار و با رزومه درخشان در شهرمون جهرم وجود دارد چرا از این ها هیچ استفاده ایی نمی شه برای پیشرفت رشته ورزشی مورد نظر ؟

روسای هیئت ها در مرکز استان بر اساس قانون به صورت انتخابات مشخص می شود و در شهرستان نیز با توجه به شاخص های مورد نظر توسط رئیس اداره ورزش و جوانان انتخاب و به استان پیشنهاد می شود.

 

* برای شطرنج چه برنامه ای دارید ؟

در خصوص ورزش شطرنج نیز رئیس این هیئت برنامه ریزی می کند و در صورت امکان و بودن امکانات ما نیز حمایت می کنیم.

 

* ما برای ورزش و پیاده روی به استادیوم تختی می رفتیم ولی متاسفانه برخوردهای نامناسبی صورت میگیره یک روزه به بهانه جداسازی زن و مرد و روز دیگه یه بهانه دیگر..لطفا بررسی کنید چون تنها جای مناسب برای پیاده روی اونجا بود که اونم از ما گرفتند .

در خصوص استادیوم تختی عرض کنم که آن مکان جهت ورزش قهرمانی در رشته هایی مثل: فوتبال، دومیدانی و غیره ساخته شده است و در حال حاضر هم با توجه به لزوم رعایت مسائل شرعی قصد جداسازی داریم و فضاهای شهری دیگر مثل پارک لاله، پارک کوهسار، پارک شهر و غیره شرایط پیاده روی دارند.

 

* چرا برای سروصداهای حاصل از ورزشگاه شهرک انقلاب که سبب ناآرامی ساکنین اطراف این سالن شده است، تدبیری نمی اندیشید.

در خصوص سروصدای سالن باید عرض کنم که مستأجر آن در حال عایق بندی کردن فضای داخل سالن جهت جلوگیری از انتقال سروصدا به خارج از سالن است که حتما پیگیری می کنیم.

 

* چرا مسئول سالن شهرک انقلاب  سانس های یک ساعت و نیمه را 15 دقیقه کم کرده و هزینه سانس ، یک ساعت و نیم دریافت می کند . خواهشمند است این موضوع را پیگیری کنید.

در خصوص زمان سالن و هزینه های مربوطه حتما پیگیری خواهیم کرد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد