شرح خبر
گزارش پسین جهرم از دانش آموزانی که اول مهر به جای مدرسه به اداره رفتند

گلایه دانش‌آموزان قطب‌آبادی از عدم تشکیل کلاس‌های پیش‌دانشگاهی:

گزارش پسین جهرم از دانش آموزانی که اول مهر به جای مدرسه به اداره رفتند

خبرنگار:
۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۳:۳۸
کدمطلب: 2584
0

دانش آموزان دختر مقطع پیش دانشگاهی شهر قطب آباد با حضور در آموزش و پرورش جهرم از عدم برگزاری کلاس های رشته علوم انسانی در مدارس این شهر گلایه کردند.

به گزارش خبرنگار پسین جهرم، چندین نفر از دانش آموزان دختر مقطع پیش دانشگاهی شهر قطب آباد به دلیل عدم تشکیل کلاس های رشته علوم انسانی در  این شهر با حضور در نمایندگی آموزش و پرورش بخش کردیان خواستار حل مشکل خود شدند.

 

مجتبی براکه، بخشدار کردیان در این زمینه به خبرنگار پسین جهرم گفت: تعداد کم دانش آموزان دختر رشته علوم انسانی در مقطع پیش دانشگاهی علت تشکیل نشدن کلاس های این دانش آموزان در شهر قطب آباد است که این امر در سال های گذشته با توجه به محدود بودن دانش آموزان در برخی رشته ها منجر به تعطیل شدن کلاس ها نشد.

 

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش قول رفع این مشکل را داده بود، افزود: با توجه به این که تلاش های دانش آموزان در این زمینه نتیجه ای نداشت با حضور در آموزش و پرورش جهرم مشکل مربوطه مطرح شد که این امر نیز نتیجه ای در بر نداشت.

 

بخشدار کردیان با اشاره به مسافت 30 کیلومتری قطب آباد تا جهرم و عدم توانایی مالی خانواده ها برای حضور فرزندان خود به مدارس، بیان کرد: برخی از این دانش آموزان نیز از روستاهای اطراف به شهر قطب آباد مراجعه می کنند که حضور آنها در شهر جهرم امکان پذیر نیست.

 

وی با بیان اینکه به دلیل عدم جوابگویی مسئولان آموزش و پرورش جهرم این دانش آموزان امروز به اداره کل آموزش و پرورش فارس مراجعه کرده اند، خاطرنشان کرد: متاسفانه نمایندگی آموزش و پرورش کردیان جوابگوی مشکلات دانش آموزان نیست و برخی مدارس با کمبود معلم روبه رو هستند.

 

انتهای پیام/اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد