شرح خبر
رئیس جهرمی دانشکده خودرو و  چاپ کتاب «مناظره ی دکتر و شیخ»

:

رئیس جهرمی دانشکده خودرو و چاپ کتاب «مناظره ی دکتر و شیخ»

خبرنگار:
۸ دي ۱۳۹۴ - ۹:۳۷:۳۰
کدمطلب: 5615
0

کتاب «مناظره ی دکتر و شیخ» از جمله آثار شجاعی فرد است که انتشارات امیر کبیر در قطع جیبی ، جلد شومیز و با قیمت 10 هزار تومان تجدید چاپ کرده و به بازار کتاب فرستاده است.

به گزارش پسین جهرم، دکتر محمد حسن شجاعی فرد متولد سال 1328 در شهر جهرم است. وی تحصیل کرده ی رشته ی مهندسی مکانیک بوده و فوق لیسانس و دکتری خود را از دانشگاه بیرمنگهام انگلستان کسب کرده است و هم اکنون عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه علم صنعت و رییس دانشکده و پژوهشکده مهندسی خودرو این دانشگاه می باشد.

 

کتاب «مناظره ی دکتر و شیخ» از جمله آثار شجاعی فرد است که  انتشارات امیر کبیر در قطع جیبی ، جلد شومیز و با قیمت 10 هزار تومان تجدید چاپ کرده و به بازار کتاب فرستاده است.

 

در قسمتی از این کتاب آمده است: «از ابتدای جوانی به دنبال تحقیقات در مورد ادیان و مکاتب و مذاهب مختلف بودم که راه نجات انسان ها را در اسلام یافتم. اما با توجه به اکثریت بودن برادران اهل سنت مطالعات خود را در این زمینه توسعه دادم. به گونه ای که اکثریت کتب معروف آن ها به ویژه موارد اختلافی با مکتب اهل بیت (ع) را مطالعه کردم. به تناقضات گسترده ای در کتب آن ها رسیدم که منتهی به محکم تر شدن اعتقاداتم به مکتب اهل بیت (ع) گردید. این مطالعات زمینه ای شد تا در سفرهای متعددی که در طول 30 سال گذشته به حرمین شریفین داشتم، با اساتید دانشگاه، علما و روحانیون اهل سنت بحث هایی داشته باشم. این کتاب گزارشی از این مذاکرات است.»اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد