شرح خبر
کشور جهــــــــرم!

پنجشنبه ها با شهدا:

کشور جهــــــــرم!

خبرنگار:
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹:۱۰
کدمطلب: 6318
0

صحبتش تمام نشده بود که حاج علی اکبر رحمانیان برخاست و گفت: شما که می‌خواهید به این صورت عمل کنید به این نقطه که رسیدید از این طرف و آن طرف قیچی می‌شوید. برای حفاظت خود چه فکری کرده‌اید و چه کار می‌کنید؟

پسیــن جهـرم::. در منطقه «چم هندی» که بودیم، قرار بود برای آمادگی بیشتر نیروها، مانور مشترکی بین ارتش و سپاه انجام شود. جلسه‌ای با حضور فرماندهان المهدی و لشکر 21 حمزه تشکیل شد. سرهنگ  حسنی سعدی که معاون طرح و عملیات لشکر 21 بود، طرح مانور را تشریح می‌کرد.

او تحصیل کرده خارج کشور بود. صحبتش تمام نشده بود که حاج علی‌اکبر رحمانیان  برخاست و گفت: شما که می‌خواهید به این صورت عمل کنید به این نقطه که رسیدید از این طرف و آن طرف ( با اشاره دست) قیچی می‌شوید. برای حفاظت خود چه فکری کرده‌اید و چه کار می‌کنید؟ سرهنگ با تعجب نگاهی به علی اکبر کرد و گفت: چه می‌گید شما؟

خلیل، رشته صحبت را به دست گرفت و محکم جواب داد: درست می‌گوید. شما در این نقطه که رسیدید قیچی می‌شوید. برای جلوگیری از قیچی شدن چه کار می‌کنید؟ حاج اسدی فرمانده تیپ‌المهدی (عج) هم این موضوع را تایید کرد.

سرهنگ نگاهی به نقشه کرد و گفت: بله شما درست می‌گویید. حالا طرح شما چیست؟ حاج علی‌اکبر بلند شد و طرح پیشنهادی را روی تخته کشید و توضیح داد. همه پسندیدند و نتوانستند بر این ایده  ایرادی بگیرند.

در این لحظه مسئول عملیات لشکر21 حمزه از جایش بلند شد و علی‌اکبر را در آغوش گرفت و او را بوسید و گفت: شما دوره تکمیلی‌تان را در کدام کشور گذرانده‌اید؟ خلیل خنده‌ای کرد و گفت: در کشور جهرم!. ما خودمان مطالعه می‌کنیم و طرح می‌ریزیم و باهم مباحثه می‌کنیم تا به نتیجه برسیم.

سرهنگ از این قضیه خیلی خوشحال شد و کار آنها را مورد تقدیر قرار داد و گفت: من در تمام مدت خدمتم تاکنون نبوغ و استعدادی را با این سن کم ندیده‌ام.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد