شرح خبر
پیشنهاد جالب عضو شورای شهرجهرم برای رهایی از بحران آب!

:

پیشنهاد جالب عضو شورای شهرجهرم برای رهایی از بحران آب!

خبرنگار:
۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸:۰۰
کدمطلب: 6739
0

یک عضو شورای شهر جهرم پیشنهاد جالبی را برای رهایی این شهر از بحران آب ارائه کرده است.

به گزارش پسین جهرم، عضو شورای شهر جهرم در گفتگو با یک خبرگزاری گفته برای برون‌رفت از مشکل بحران آب در برنامه کوتاه‌مدت می‌توان نسبت به خرید برخی باغات و امتیازات آب چاه‌ها در محدوده شهر جهرم نسبت به تغییر کاربری باغات به فضای سبز و دیگر کاربری‌ها اقدام کرد و آب موجود نیز به شبکه اصلی برای رفاه حال مردم و برون‌رفت از مشکل کم‌آبی در اختیار شهروندان قرار داد.

این سخن در حالی گفته شده که مردم مناطقی از شهر جهرم به علت عدم بازگشایی مسیر توسط شهرداری سالهاست با مشکل نبود آب دست و پنجه نرم می‌کنند.

پژوهش مدیر آبفا جهرم پیش از این به خبرنگار پسین جهرم گفته بود  با وجود هزینه‌های بسیار برای انتقال شبکه آبرسانی از خیابان مطهری تا فرهنگ شهر اما بازگشایی این مسیر توسط شهرداری انجام نشده است.

وی از قول شهرداری جهرم برای بازگشایی این مسیر ظرف مدت 4 ماه خبر داده بود که با سپری شدن این مدت هنوز کاری از پیش برده نشده است.

به گفته مدیر آبفا جهرم به سبب اجرا شدن این خط انتقال بلافاصله پس از بازگشایی مسیر مشکل  آب منطقه فرهنگ شهر برطرف می شود. 

گفتنی است مسیر مذکور که بلوار مطهری را به خیابان رضوان متصل می‌کند سالهاست در کش و قوس بی تدبیری مسئولان شهری قرار گرفته و به دلیل عدم روشنایی آن و یک طرفه بودن خیابان به خاطر آماده نبودن لاین دوم حوادث ناگوار بسیاری را به وجود آورده است.

در عین حال مشکل فرسودگی شبکه‌های انتقال از عمده مشکلات اساسی حوزه آب در شهرستان جهرم است.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد