شرح خبر
حضور 40 بسیجی جهرمی در اردوی جهادی

:

حضور 40 بسیجی جهرمی در اردوی جهادی

خبرنگار:
۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰:۱۱:۱۹
کدمطلب: 6775
0

40 جوان جهرمی با حضور در روستاهای بخش خفر به اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، ورزشی و عمرانی اقدام کردند.

به گزارش پسین جهرم، مجتبی علی‌پناه با حضور در جمع خبرنگاران بیان داشت: اردوی هفت روزه‌ گروه جهادی شهید علیرضا نامجو با شرکت 40 نفر از بسیجیان آن حوزه مقاومت در سه روستای بخش خفر برگزار می‌شود.

 

وی افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، تقویت کار گروهی و ترویج روحیه همدلی، ایثار و خدمت‌رسانی به مناطق محروم، گروه جهادی شهید علی رضا نامجو متشکل از بسیجیان حوزه بقیه‌الله (عج) و همچنین کمیته خادمین شهدا شهرستان جهرم به مدت هفت روز، از سوم تا دهم مرداد ماه، در سه روستای بخش خفر آغاز به کار کردند.

 

علی‌پناه خاطرنشان کرد: این برنامه با حضور و استقبال 40 نفر از بسیجیان حوزه برگزارشده و سه روستای باغ کبیر، مورچگی و قلعه از بخش خفر شهرستان جهرم هدف گروه جهادی شهید علیرضا نامجو است.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج بقیةالله‌(عج) سپاه جهرم تصریح کرد: فعالیت‌های این گروه جهادی در قالب کمیته‌های فرهنگی، آموزشی، ورزشی و عمرانی در حال انجام است که هر کمیته با ایجاد هماهنگی‌های لازم تلاش می‌کند در عرصه خدمت‌رسانی به این روستاها به‌صورت فعال عمل کند.

 

علی‌پناه با اشاره به عرصه‌های مختلف در اردوهای جهادی ابراز داشت: مرمت و تکمیل خانه عالم و چند منزل از محرومین این روستاها نیز از دیگر فعالیت‌های گروه جهادی شهید علیرضا نامجو در مدت تعیین‌شده خواهد بود.

 

وی افزود: فعالیت‌های جهادی در مناطق محروم باید به نحوی باشد که روحیه کار و تلاش را در اهالی روستاها ایجاد کند و به آنها امید برای ساختن آینده‌ای بهتر بدهد.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج بقیةالله‌(عج) سپاه جهرم تصریح کرد: صرف اینکه یک گروه جهادی در یک منطقه برخی از نیازهای مردم را برطرف کند، عمق حرکت جهادی را روشن نمی‌سازد، بلکه باید طوری رفتار کرد که به جای متوقع کردن افراد روستا از این گروه‌ها، فرهنگ کار و تلاش به مناطق محروم تزریق شود.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد