شرح خبر
پایان مرداد، آغاز اردوی جهادی بسیجیان جهرم در منطقه سیمکان

:

پایان مرداد، آغاز اردوی جهادی بسیجیان جهرم در منطقه سیمکان

خبرنگار:
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۲۱:۴۴
کدمطلب: 6853
0

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج) از آغاز ثبت‌نام طرح اردوی جهادی تابستان 95 در با هدف محرومیت زدایی و امورات عام المنفعه خبر داد.

مصطفی نورزاد فرمانده حوزه بسیج صاحب الزمان(ع) جهرم در گفتگو با خبرنگار پسین جهرم از آغاز ثبت‌نام طرح اردوی جهادی تابستان 95 در این حوزه مقاومت با هدف محرومیت زدایی و امورات عام المنفعه خبر داد.

وی با بیان اینکه محورهای عملیاتی خاصی در این اردوی جهادی تعریف شده است، افزود: فعالیت‌های بسیجیان در این طرح در گروه های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، درمانی و غیره است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج) با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که اردوی جهادی عرصه ای برای آنها که اهل اقدام و عملند ادامه داد: امسال بسیجیان این حوزه مقاومت در منطقه عمومی بخش سیمکان فعالیت نی کنند.

نورزاد با اشاره به نحوه ثبت‌نام بسیجیان متقاضی نیز گفت: بسیجیان می‌توانند تا بیستم مردادماه با مراجعه حضوری به ستاد اجرایی اردوهای جهادی حوزه مقاومت واقع در میدان ولایت، ساختمان بسیج حوزه مقاومت صاحب الزمان(عج) برای حضور در اردوی جهادی تابستان 95 ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی اگر چه دارای خدمات بسيار ناچيز و كوتاه مدت هستند، اما همين خدمات مختصر، به جهت دارا بودن تأثير فرهنگي عميق، اميد و انگيزه زندگی را در ميان مردم منطقه زنده مي كند اظهار داشت: اردوي جهادی تابستان 95 از 27 مردادماه تا دوم شهریور ماه اجرا مي‌شود و بسیجیان شركت كننده 7 روز در منطقه عمومی بخش سیمکان به خدمت رسانی مشغول می شوند.

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد