شرح خبر
سیمکان صاحب کمیته امداد امام خمینی(ره) شد

:

سیمکان صاحب کمیته امداد امام خمینی(ره) شد

خبرنگار:
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰:۴۱:۴۲
کدمطلب: 6860
0

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جهرم گفت: در مراسمی با حضور مسئولان استانی و محلی اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) در بخش سیمکان افتتاح شد.

سید محمدرضا رضوی‌زادگان مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) جهرم در گفت‌وگو با خبرنگار پسین جهرم ‌گفت: با حضور شورای شهر دوزه و دهیاران سیمکان مراسم افتتاح کمیته امداد این بخش توسط مدیر کل کمیته امداد فارس، نماینده و فرماندار ویژه شهرستان جهرم انجام شد.

وی هدف از تاسیس کمیته امداد سیمکان را خدمت‌رسانی سریع نیازمندان دانست و افزود: در راستای سیاست توانمندسازی مددجویان و با توجه به درخواست مکرر مددجویان این منطقه و همچنین مسافت سیمکان تا جهرم این مهم انجام شده است.

رضوی زادگان راه‌اندازی کانون فرهنگی موقت تابستان جهت رشد معنوی و اعتقادی فرزندان و خانواده‌های زیرپوشش و فعالیت‌های مذهبی،هنری و فرهنگی، استفاده از ظرفیت واحداشتغال کمیته امداد در زمینه آموزش مددجویان و پرداخت تسهیلات را از اهداف دیگر ایجاد شعبه کمیته امداد در سیمکان عنوان کرد  ادامه داد: با توجه به نهضت مسکن‌سازی در کمیته امداد و رایزنی و جذب کمک‌های خیرین سیمکانی مقیم سایر نقاط و ساماندهی خیریه‌های شهرستان جهت هدایت بخشی از کمک‌ها به نیازمندان این بخش و همچنین ضریب محرومیت این بخش نیاز به وجود این اداره در سیمکان احساس می‌شود.

وی اظهارکرد: در این راستا و با حکم مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس حسین مهربان به عنوان مدیر کمیته امداد سیمکان معرفی شد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد