شرح خبر
بیش از 7 میلیارد تومان در حوزه راه بخش خفر هزینه شده است

:

بیش از 7 میلیارد تومان در حوزه راه بخش خفر هزینه شده است

خبرنگار:
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵:۳۵
کدمطلب: 6919
0

فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: از ابتدای دولت یازدهم تا کنون بالغ بر 7 میلیارد و 755 میلیون تومان در حوزه راه بخش خفر هزینه شده است.

علیرضا صحرائیان فرماندار ویژه شهرستان جهرم در گفت‌وگو با خبرنگار پسین جهرم به اقدامات انجام شده در حوزه راه روستایی بخش خفر در طول سه سال اخیر گفت: احداث راه روستای لرد خزان به طول یک و نیم کیلومتر و هزینه‌ای بالغ بر 350 میلیون تومان و روکش آسفالت روستای باغ کبیر -امیرسالار به طول 6 و نیم کیلومتر با هزینه 650 میلیون تومان از اقدامات انجام شده در حوزه راه‌سازی بوده است.

وی با اشاره به روکش آسفالت صغاده-کته به طول 9 و نیم کیلومتر و هزینه 950 میلیون تومان، افزود: در این راستا پل بزرگ عابدآباد و احداث رمپ ورود و خروج با هزینه 650 میلیون تومان و احداث باند دوم شهر خفر با هزینه 2 میلیارد تومان انجام شده است.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم به اجرای لبه گذاری بلوار شهر خفر با هزینه 110 میلیون تومان و برج نور تقاطع خاوران-سروستان با هزینه 25 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: تقاطع همسطح سروستان-خاوران به طول یک و نیم کلیومتر و هزینه یک میلیارد تومان، احداث جاده روستایی چرگ به طول یک و نیم کیلومتر با هزینه یک میلیارد و 200 میلیون تومان و تعمیر و نگهداری راه‌های با هزینه یک میلیارد تومان از اقدامات انجام شده در چند سال اخیر بوده است.

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد