شرح خبر
۲۵ هزار دانش‌آموز در استان فارس زیر پوشش کمیته امداد هستند

:

۲۵ هزار دانش‌آموز در استان فارس زیر پوشش کمیته امداد هستند

خبرنگار:
۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۵۹
کدمطلب: 6997
0

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت:قریب به ۲۵ هزار دانش‌آموز در استان فارس زیر حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

به گزارش پسین به نقل از تسنیم  محمد بذر افشان با اشاره به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس اظهارداشت:جشن عاطفه‌ها میعادگاه حضور باسخاوت مردم نیک‌اندیش کشورمان در مهرورزی به ایتام و فرزندان عزیز خانواده‌های نیازمند در ماه مهر است. 

وی افزود:با توجه به اینکه در استان فارس قریب به 25 هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) است برآنیم که جشن عاطفه‌ها در دو مرحله قبل از بازگشایی و پس از بازگشایی مدارس برگزار کنیم. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل دو مرحله شدن برگزاری جشن عاطفه‌ها این است که در مرحله اول با همت خیرین و نیک‌اندیشان در قالب جشنواره خیرین  رساندن کمک‌ها و مساعدت‌ها به دانش‌آموزان نیازمند پیش از ورود این عزیزان به عرصه علم و دانش انجام شود و مرحله دوم نیز هرساله با شوق و استقیال فراوان میان دانش‌آموزان پس از بازگشایی مدارس برگزار می‌شود 

بذرافشان در باره آخرین وضعیت خوابگاه‌های دانش‌آموزان نیز بیان کرد:در حوزه دانش‌آموزی و دانشجویی  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس دارای 14 مجتمع فرهنگی تربیتی است که در شهرستان لامرد نیز 3 مجتمع فرهنگی تربینی وجود دارد و سالیانه میزبان 200 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت در سطح شهرستان لامرد است. 

وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد ارتقای سطح فرهنگی و اعتقادی و افزایش بینش و بصیرت در خانواده‌های تحت پوشش است و در حوزه خانواده‌ها در قالب اردوهای شوق زیارت برای بصیرت‌افزایی خانواده‌ها زیارت به کربلای معلی و زیارت احمدی و محمدی برگزار می‌شود. اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد