شرح خبر
تعدادی از شهدای تازه تفحص شده متعلق به یگان 33 المهدی هستند.

:

تعدادی از شهدای تازه تفحص شده متعلق به یگان 33 المهدی هستند.

خبرنگار:
۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۳:۲۸
کدمطلب: 7011
0

سردار باقرزاده فرمانده کمیته ی جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح: تعدادی از شهدای تفحص شده که از مرز آبی اروند به کشور منتقل شده اند به یگان 33 المهدی(عج) تعلق دارند.

سردار باقرزاده عنوان کرد پکرهای مطهر تفحص شده مربوط به مناطق عملیاتی فاو ، المعامر، ام الرصاص، مجنون، زبیدات، شرهانی، شرق دجله بوده که توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شدند. 

سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو یی با اعلام این خبر گفت: با توجه به خباثت آل سعود در محروم کردن مردم مسلمان و انقلابی ایران در حج ابراهیمی امسال و با عنایت به اینکه حج بدون برائت از مشرکین معنا ندارد، به پاس بزرگداشت امام و شهیدان و جمله تاریخی امام خمینی(ره) که فرموده بودند: «ای نشستگان در کنار خانه خدا به ایستادگان در برابر آمریکا و سایر ابرقدرت‌ها دعا کنید»؛ و با توجه به اینکه شهیدان همگی کسانی بودند که ایستادند و سینه سپر کردند، مراسم برائت از مشرکین همزمان با زمزمه دعای عرفه در جای جای میهن اسلامی با حضور شهیدان تازه تفحص شده و تعدادی از شهدایی که هنوز شناسایی نشده‌اند برگزار خواهد شد.
وی افزود: مراسم برائت از مشرکین با حضور این شهیدان که ۱۱۰ شهید هستند در استان‌ها و شهرهای بزرگ کشور برگزار خواهد شد. این شهیدان آماده‌اند تا در کنار مردم همزمان با دعای عرفه فریاد برائت از مشکران را سر دهند.
 
 

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد