شرح خبر
توسعه متوازن کشور مشکل معیشت را حل خواهد کرد

:

توسعه متوازن کشور مشکل معیشت را حل خواهد کرد

خبرنگار:
۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۹:۰۹:۱۸
کدمطلب: 7012
0

نماینده مردم جهرم در مجلس اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از 7 پروژه عمرانی در آخرین روز از هفته ی دولت عنوان داشتند که این موضوع قابل قبول نیست که اکثر درامد ها و امکانات در مراکز استانها مستقر باشد ما باید به سمتی حرکت کنیم که شاهد توسعه متوازن در کشور باشیم.

نماینده مردم جهرم در مجلس اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از 7 پروژه عمرانی در جمع خبرنگاران خواستار توجه ویژه مسؤولان دولتی به وضعیت معیشت مردم در مناطق کمتر توسعه‌یافته شد و بیان داشت: این موضوع قابل‌قبول نیست که اکثر درآمدها و امکانات در مراکز استان‌ها مستقر باشد و شهرهای ما از امکانات اولیه رفاهی برخوردار نباشد.

محمدرضا رضایی گفت: زمانی سرانه هر نفر در شهری مانند تهران در سال معادل 5 میلیون تومان است و در شهری نظیر جهرم این سرانه در سال به 250 ‌هزار تومان نمی‌رسد مشخص است تمایل برای رفتن به مراکز استان‌ها بیشتر می‌شود و این مسئله را باید در کشور با مدیریت حل کرد.

وی پیگیری تقسیم مالیات بر ارزش‌افزوده به شهرها را یکی از راه‌های کم کردن این فاصله عنوان داشت و گفت: امیدوارم با تلاش همگان به سمتی حرکت کنیم تا شاهد توسعه متوازن در کشور باشیم که این امر به‌یقین کمک خواهد کرد مشکل معیشت مردم نیز حل شود.دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد