شرح خبر
اگر کاری زمان بر هست قول 10 روزه ندهید

:

اگر کاری زمان بر هست قول 10 روزه ندهید

خبرنگار:
۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰:۱۹
کدمطلب: 7075
0

حجت الاسلام و المسلمین روحانی امام جمعه خفر در خطبه های 19 شهریور به مشکل آب روستای علی آباد اشاره کرد و عنوان کرد: اگر کاری زمان بر است قول کوتاه مدت به مردم ندهید که مردم بدبین شوند، این بدور از تدبیر است.

به گزارش پسین جهرم حجت الاسلام و المسلمین روحانی امام جمعه خفر در خطبه های دیروز نماز جمعه گفت :اینکه مسلمانان در دنیا از قدرت بالایی برخوردار نیستند به دلیل این است که در بین مسلمانان اختلاف است و همبستگی وجود ندارد.

ایشان با اشاره به سال روز حادثه منا و شهادت چند صد تن از زائران ایرانی گفت: خاندان آل سعود جا پای بنی امیه گذاشتند، یک سال است که از شهادت زائران ایرانی و 7هزار نفر زائران مسلمان می گذرد اما هیچ اقدام عملی چشمگیری صورت نگرفت این نشان می دهد بسیاری از دولت های اسلامی و علمای اسلامی خواب هستند و یا خودشان را به خواب زده اند.

امام جمعه خفر با توجه به بازگشایی مدارس گفت: امروز برخی از افراد به دفتر ما مراجعه می کنند و در هزینه های اولیه ایاب و ذهاب مانده اند، کسانی که که توانایی مالی دارند به کمیته امداد مراجعه کنند و کمک کنند.

وی با توجه به مشکل آب اشامیدنی روستای علی آباد گفت: این مسئله آب تبدیل به یک مسئله بحرانی شده است، مسئولینی که قول می دهند، مسئولینی که وعده می دهند و مدت مشخص می کنند و گاهی مواقع ما هم به حرف آنها اعتماد می کنیم چرا نسبت به تعهدات خود پاسخگو نیستند؟

روحانی در ادامه افزود: اگر یک کار نیاز به 2 ماه زمان دارد دقیق به مردم بگویید قول 10 روزه ندهید و مردم را نسبت به خود دل سرد نکنید، ما واقف هستیم که مسئولین تلاش خود را انجام می دهند.

امام جمعه خفر با توجه به اختلاف به وجود آمده در بین روستای مجاور علی آباد بر سر حفر چاه گفت: نباید مسئولین بگذارند که مردم به جان هم بیفتند و بخواهند با زور حق خود را بگیرند، این خلاف تدبیر است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما نباید شاهد این مشکلات باشیم این مشکلات بازتاب منفی در سطح شهرستان و خارج از شهرستان پیدا خواهد کرد، در مرحله اول مسئولین باید پاسخگو باشند.

امام جمعه خفر با توجه به قول و وعده های چندین ساله به مردم روستای علی آباد گفت: زمان دیگر گذشته است، دستگاههای مختلف قول های مختلف داده اند. این مسئله باید خیلی سریع حل و فصل شود. اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد