شرح خبر
آقای وزیر استعفای شما پذیرفته می شود/ جشن هالووین و دیزنی هم به کنسرت ها اضافه کنید

:

آقای وزیر استعفای شما پذیرفته می شود/ جشن هالووین و دیزنی هم به کنسرت ها اضافه کنید

خبرنگار:
۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴:۲۷
کدمطلب: 7248
0

در حالی که این روزها در پی اظهار نگرانی و مخالفت برخی از علما و بزرگان از رفتارهای ناهنجار و کنسرت ها در قم و مشهد بر سر زبانها افتاده است این بار به مصداق هر دم از این باغ بری میرسد در شبکه های اجتماعی شیراز، اطلاعیه ای منتشر گردیده که خبر از برگزاری جشن هالووین در خانه بازی دیزنی می دهد.

به گزارش پسین جهرم به نقل از شیرازه، در پی تماس خبرنگار ما با مدیر اجرایی این برنامه وی گفت: این جشن صرفا مخصوص کودکان سه تا یازده ساله دختر اعلام شده و کودکان ملزم به پوشیدن لباس مخصوص پرنسس السا برای حضور در جشن کلوپ دیزنی می باشد.

همچنین وی افزود: جشن هالوین توسط شعبه ایرانی دیزنی به صورت خصوصی برگزار میگردد و متقاضیان با پرداخت غیرحضوری هزینه جشن به مبلغ هر نفر پنجاه هزارتومان بلیط حضور را دریافت نمیاد.

یک کارشناس فضای مجازی و فعال فرهنگی در همین رابطه گفت: دیزنی یک شرکت تولید انیمشن های مبتذل است که مستقیماً وابسته به صهیونیست ها می باشد.

یکی از مواردی که همواره در رابطه با کمپانی «والت دیزنی» مطرحشده است،وجود علائم شیطانی، ایلومیناتی، انحرافات جنسی و اخلاقی در آثار و حتی محصولات جانبی این کمپانی است .

آقای وزیر استعفای شما پذیرفته می شود/ جشن هالوین و دیزنی هم به کنسرت ها اضافه کنید

وی افزود: نکات قابل توجه در خصوص برگزاری جشن هالووین در شهر شیراز،عبارت اند از اینکه :

1- چگونه یک مجموعه خصوصی و فاقد مجوز میتواند در شبکه های اجتماعی به صورتی آشکار نسبت به فراخوان اینگونه برنامه ها اقدام نماید. اعطای نمایندگی کمپانی دیزنی در ایران در چارچوب کدام وظایف ارشاد قابل دفاع است؟

2- پس از دفاع تمام قد آقای وزیر فرهنگ از کنسرتها طبیعی است که برخی گستاخانه به خود اجازه بدهند تا در ایام محرم الحرام جشن تاجگذاری پرنس السا را برگزار نمایند.

3- آیا وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل ایشان در فارس از چنین مراسمی مطلع هستند یا خیر؟ که در صورت اول خوب است اقدامات خود را شفاف سازی نمایند و در صورت عدم اطلاع یک قصور و نقص در نظارت فرهنگی می باشد.

4- به نظر می رسد در مقطع کنونی که دولت آقای روحانی در موضوع اقتصاد و برجام نافرجام هیچ گونه موفقیتی را به دست نیاورده است طرح موضوع استعفای آقای جنتی صرفاً برای فرار از مشکلات ناشی از ضعف دولت در مسائل اقتصادی می باشد اما با وقایع اخیر استعفای ایشان پر بیراه نبوده و به نظر می رسد هر چه زودتر با استعفای ایشان موافقت گردد تا رکورد استعفای وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت های مدعی اصلاحات همچنان محفوظ بماند و البته برای آقای وزیر هم عاقبت بخیری طلب میکنیم.

آقای وزیر استعفای شما پذیرفته می شود/ جشن هالوین و دیزنی هم به کنسرت ها اضافه کنید
 
 
 


اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد