شرح خبر
اینجا مهربانی، زبان مشترک است

:

اینجا مهربانی، زبان مشترک است

خبرنگار:
۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲:۳۹
کدمطلب: 7424
0

مؤسسه ی فرهنگی-آموزشی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس(ع)، از سال ۱۳۸۰ در زمینهٔ حمایت از تحصیل دانش‌آموزان بدسرپرست و بی‌سرپرست مستعد، فعالیّت می‌کند.

به گزارش پسین جهرم مؤسسه ی فرهنگی-آموزشی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس(ع)، از سال ۱۳۸۰ در زمینه ی حمایت از تحصیل دانش‌آموزان بدسرپرست و بی‌سرپرست مستعد، فعالیّت می‌کند. ارکان دارالاکرام، خرد، مهربانی و حفظ کرامت انسانی است.
آموزش باکیفیت برای همهٔ دانش‌آموزان، صرف‌نظر از وضعیت اقتصادی-اجتماعی والدین یا قومیت ، جنسیت یا سطح توانایی جسمی و روحی، برای‌ توانمندی تک‌تک دانش‌آموزان برای تبدیل‌شدن به ثروت‌آفرینانی مشارکت‌کننده در توسعهٔ اقتصاد ملی، از اهداف این مؤسسه است. برخی دیگر از اهداف این مؤسّسه عبارتند از:

بهبود مدام کمیّت و کیفیّت خدمات.
ارتقاء شرایط تحصیلی، فرهنگی، اجتماعی و بهداشتی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش و خانواده‌های آنان.
نخبه‌پروری از طریق شناسایی توانایی‌های بالقوهٔ دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش
محرومیت‌زدایی و مبارزه با فقر اقتصادی از طریق توسعه آموزشی.
 
و ...

خانم مرضیهٔ واثقی، مدیر این مؤسسه در جهرم در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مؤسسه ی دارالاکرام با کسب گواهی بین‌المللی ISO 9001، شانزده سال است که فعالیت می‌کند و در ایران هفت شعبه دارد. شعبه یجهرم از شهریورماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده است و در راه وصول به اهداف عالی خود، دست همهٔ مهربانان و صاحبان اندیشه را به دوستی می‌فشارد».

واثقی اظهار داشت: هم اکنون ۲۷نفر از دانش‌آموزان واجد شرایط، بورسیه ی این مؤسسه ی فرهنگی‌اند و در دو هفته ی اخیر، ۱۵ نفر دیگر نیز، شناسایی شده‌اند. دانش‌آموزان بورسیه‌شده از بخش‌ مرکزی جهرم، حیدرآباد، قطب‌آباد، رشیدآباد، محمدآباد و آب‌باریک هستند.
بورسیهٔ دانش‌آموزان مناطق دورتر از شهر نیز در برنامه‌های آتی قرار دارد».

مدیر دارالاکرام جهرم با اشاره به اینکه اولین و دومین جلسهٔ شورای راهبردی دارالاکرام جهرم در مهر و‌ آبان‌ماه ۱۳۹۵ برگزار شد افزود: جلسه عقد قرارداد بورسیه با دانش‌آموزان مؤسسه ۲۷ مهرماه ۹۵ انجام گرفت و در این جلسه، مادران و فرزندان از امتیازات این مؤسسه و نحوه ی بورسیه، به طور کامل مطلع شدند .

واثقی در پایان خاطرنشان کرد : هر دانش‌آموز یک مددکار دارد و انجام امور این مؤسسه، همیاری فراوان می‌طلبد. دوستانتان را به این کار خداپسندانه دعوت کنید.


 تلفن تماس مؤسسه ی فرهنگی-آموزشی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس(ع) شعبه جهرم:   ۵۴۲۶۸۲۰۶اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد