شرح خبر

:

"سارا از کوشکسار" برگزیده جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی شد

خبرنگار:
۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰:۰۰
کدمطلب: 7462
0

مقام اول داستان کوتاه دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی به بانوی جهرمی با عنوان داستان کوتاه "سارا از کوشکسار" رسید.

به گزارش پسین جهرم،دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی به همت انجمن پیشکسوتان سپاس و با حمایت مرکز مستند حقیقت، بنیاد رسانه ای بیان، مجمع جهانی بیداری اسلامی ومؤسسه فرهنگی هنری فرزندان روح الله در سطح ملی و در 2 بخش فرهنگی و هنری برگزار شد که در این جشنواره، داستان "سار از کوشکسار" سودابه رحمتی در بخش داستان کوتاه حائز رتبه اول شد.

سودابه رحمتی مسئول گروه ادبیات داستانی کانون بسیج هنرمندان جهرم گفت: در بخش فرهنگی این جشنواره که شامل داستان کوتاه، دلنوشته، شعر،داستانک،ادبیات کودک و نوجوان و... می شد از مجموع 444 اثر، تعداد 310 اثر و در بخش هنری که شامل فیلم، فیلمنامه، کلیپ صوتی و تصویری، عکس، ارتباط تصویری ، موشن گرافیک و... می شد از مجموع 281 اثر تعداد 160 اثر به مرحله داوری راه پیدا کردند.

رحمتی ادامه داد: دیگر کسی به کاری که مدافعان حرم انجام می‌دهند تردیدی ندارد چون اهمیت کار «مدافعان حرم» بسیار بالاست لذا برآن شدم تا داستان " سار از کوشکسار" را با موضوع مدافعان حرم بنویسم.

وی افزود: در بخش داستان کوتاه، داستان "سار از کوشکسار" رتبه اول را کسب کرد و در مراسم اختتامیه جشنواره که در تهران برگزار شد از 28 نفر از برگزیدگان بخش‌های شعر، داستان کوتاه، داستانک، ادبیات کودک و نوجوان، دلنوشته، فیلم، فیلمنامه، کلیپ صوتی تصویری، عکس، ارتباطات تصویری در بخش‌های فرهنگی و هنری که از سراسر کشور در این مراسم حضور داشتند، تقدیر به عمل آمد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد