شرح خبر
قاتل فراري پس از 6 سال توسط پليس جهرم دستگير شد

:

قاتل فراري پس از 6 سال توسط پليس جهرم دستگير شد

خبرنگار:
۱ دي ۱۳۹۵ - ۹:۵۷:۲۸
کدمطلب: 7567
0

فرمانده انتظامي شهرستان جهرم گفت : قاتل فراري كه در شهرستان شيراز مرتكب قتل شده بود، پس از گذشت 6 سال از وقوع جرم توسط پليس آگاهي جهرم شناسايي و دستگيرشد.

سرهنگ "عبدالعظيم انصاري" در گفت و گو با خبرنگار پسین جهرم ، گفت: در سال 1389 در شهرستان شيراز گزارش قتلي به پليس اعلام و در بررسي ها مشخص مي شود كه مرد جواني به علت اختلافات قبلي، فردي را با اسلحه غيرمجاز به قتل رسانده و متواري شده است.

وي افزود: با تحقيقات و بررسي هاي انجام شده پليس، مشخص شد كه قاتل فراري در اين مدت به صورت مخفيانه در اطراف شهرستان جهرم زندگي مي كرده است .

فرمانده انتظامي شهرستان جهرم تصريح كرد: ماموران پليس آگاهي با انجام اقدامات اطلاعاتي، مخفيگاه اين متهم فراري را شناسايي کرده و در يک عمليات غافلگيرانه در حالي که گمان نمي کرد توسط ماموران شناسايي شده، دستگير شد.

سرهنگ انصاري با اشاره به اينكه متهم به قتل در شيراز در سال 1389 اعتراف كرد، گفت: در بازرسي از مخفيگاه قاتل، يك قبضه اسلحه كلاش و مقاديري مهمات مربوطه كشف شد.

وي با بيان اينكه قاتل33 ساله پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد، خاطرنشان كرد: پليس با تمام توان خود و با اشراف اطلاعاتي اجازه نخواهند داد مجرمان با ارتكاب جرم، آرامش و آسايش مردم را مختل كنند.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد