شرح خبر
بزودي معاونين سياسي امنيتي و برنامه ريزي و عمراني به همراه 3 بخشدار معرفي مي شوند

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان جهرم:

بزودي معاونين سياسي امنيتي و برنامه ريزي و عمراني به همراه 3 بخشدار معرفي مي شوند

خبرنگار:
۱۳ دي ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲:۵۸
کدمطلب: 7604
0

معاون استاندارگفت: معاونت هاي سياسي و امنيتي و برنامه ريزي و عمراني به فرمانداري ويژه شهرستان جهرم اضافه شد.

به گزارش پسین جهرم، عليرضا صحرائيان در جلسه ي شوراي اداري اين شهرستان با اشاره به تغيير چارت سازماني فرمانداري ويژه شهرستان جهرم، بيان داشت : با پيگيري هاي انجام شده پس از يک سال و نيم تلاش با موافقت وزارت کشور و حمايت استاندارمحترم فارس اين امر مهم محقق شد و دو معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي و معاونت برنامه ريزي و عمراني به مجموعه اين فرمانداري اضافه شد.

وي با بيان اين که نيمي از جمعيت شهرستان جهرم  را بانوان  تشکيل مي دهند، افزود: بانوان باتوجه به توانمنديها و ظرفيت هاي که در حوزه هاي مختلف دارند، مي‌توانند در پست‌هاي مديريتي به کار گرفته شوند و بهره گيري از ظرفيت ها و پتانسيل هاي بانوان از مهمترين عوامل بسترساز براي نيل به توسعه پايدار در جامعه است.

نماينده عالي دولت در شهرستان جهرم با اشاره به انتخاب 2معاون و 3بخشدار جديد ابراز داشت: هفته آينده در مراسمي با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري فارس معاونان و بخشداران جديدمعرفي مي شوند.
صحرائيان در بخش ديگري از صحبت هاي خود به لزوم ارتباط بيشتر مديران ادارات با مردم نيز اشاره کرد و گفت: اينکه يک مسئول در دسترس مردم نباشد بزرگترين ضعف او بوده و توجه به جامعه در آينده مديريتي مسئولان موثر است.
وي با تاکيد بر تکريم ارباب رجوع در ادارات خاطرنشان کرد : حاکميت بدون همراهي مردم نمي تواند نقش آفريني کند .

فرماندار ويژه شهرستان جهرم با تاکيد براينکه توجه به فرهنگ عمومي جامعه و ارتقا و توسعه فرهنگ کتابخواني از رسالت هاي اصلي شهرداري هاست بيان داشت : پرداخت سهم نيم درصدي کتابخانه هاي عمومي از بودجه ي شهرداري از تکاليف قانوني شهرداري هاموردتاييد استاندارمحترم است  که بايد به موقع پرداخت شود .

وي توجه بيشتر به زيرساخت هاي حمل و نقل جاده اي ، ريلي و هوايي شهرستان را خواستار شد و ابراز داشت : جهرم در مسير ترانزيت قرار دارد و اين يک فرصت طلايي براي شهرستان است که بايد حداکثر استفاده از آن صورت گيرد .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد