شرح خبر
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جهرم و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

:

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جهرم و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

خبرنگار:
۱۶ دي ۱۳۹۵ - ۰:۴۹:۲۵
کدمطلب: 7611
0

تفاهم نامه ای بین روسای دانشگاه جهرم و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری مبنی بر تاسیس شاخه ای از این مرکز در دانشگاه جهرم امضا شد.

به گزارش پسین جهرم  تفاهم نامه ای بین  روسای دانشگاه جهرم  و "مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری"  مبنی بر تأسیس شاخه ای از این مرکز در دانشگاه جهرم امضا  شد.

دکتر مسعود نادریان رئیس دانشگاه جهرم در خصوص انعقاد تفاهم نامه بین مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و دانشگاه جهرم در گفتگو با خبرنگار پسین جهرم گفت:  انعقاد این تفاهم نامه به منظور ايجاد هماهنگي و گسترش و تعميق همكاري هاي علمي، فرهنگي و آموزشي و تبادل اطلاعات و تجربيات و استفاده بهينه از توان و ظرفيت هاي طرفين بويژه كاربردي كردن دستاوردهاي علمي پژوهشي است.

نادریان درخصوص محورهای همکاری در این تفاهم نامه گفت: به موجب این تفاهم نامه دانشگاه جهرم متعهد گردید؛ فضای مناسب و نیروی متخصص و تجهیزات لازم جهت جستجو و سفارش منابع علمی از این مرکز را در دانشگاه فراهم آورد و با اطلاع رسانی در خصوص این موضوع خدمات این مرکز را در سطح شهرستان جهرم به موسسات علمی وپژوهشی و افراد محقق ارائه نماید و گزارشات لازم در این خصوص را به همراه آرشیوهای موجود در اختیار این مرکز قرار دهد.

 همچنین مرکز منطقه ای اطلاع رسانی متعهد شد ؛ دسترسی رایگان به متن کامل مقالات الکترونیکی فارسی، مقالات الکترونیکی لاتین و عربی، مقالات کنفرانس ها، اطلاعات کتاب شناختی و متن کامل برخی از پایان نامه های فارسی و محتوای پایگاه های موضوعی موجود در وب سایت مرکز منطقه ای را برای شاخه اطلاع رسانی در دانشگاه جهرم فراهم آورد و نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام خدمات این مرکز را آموزش دهد.

رئیس دانشگاه جهرم  ابراز داشت : درصورتی که منابع علمی درخواست شده از قبیل کتاب و مقالات که بر روی پایگاههای مرکز موجود نباشد، بدون محدودیت موضوعی و کمی بر حسب تعرفه های مقرر از جانب این مرکز به شاخه در دانشگاه ارسال خواهد شد. همچنین نشست ها، کارگاه ها و سمینارهای مشترکی جهت موضوعات مختلف مرتبط با تحقیق و پژوهش از جانب این مرکز در دانشگاه جهرم برگزار خواهد شد .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد