شرح خبر
۱۲کیلومتر بزرگراه جهرم شیراز و ۲۳۸واحد مسکن مهر در جهرم به بهره برداری می رسد

در دهه فجر امسال:

۱۲کیلومتر بزرگراه جهرم شیراز و ۲۳۸واحد مسکن مهر در جهرم به بهره برداری می رسد

خبرنگار:
۱۶ دي ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴:۰۲
کدمطلب: 7616
0

مدیر کل راه و شهرسازی از افتتاح ۱۲کیلومتر بزرگراه جهرم شیراز و ۲۳۸واحد مسکن مهر در جهرم در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش پسین جهرم، فیروز تکاور از افتتاح ۳۱ پروژه راهسازی به طول ۱۲۵ کیلومتر در محورهای شریانی و روستایی استان فارس با اعتباری بالغ بر۱۰۵۰ میلیارد ریال به مناسبت ایام مبارک دهه فجر خبر داد و گفت: از مجموع ۱۲۵ کیلومتر ۵۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی با اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد ریال شامل۱۲ کیلومتر از بزرگراه شیراز جهرم، ۱۱ کیلومتر بزرگراه شیراز- فسا -داراب و همچنین ۴ کیلومتر از محور پلیس‌راه فسا و نيز ۳ کیلومتر از محور قدیم فسا داراب و ۳ کیلومتر از بزرگراه مرودشت-درودزن به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیر کل راه وشهرسازی در ادامه افتتاح پروژه‌های بزرگراهی و راه اصلی به ۴ کیلومتر کمربندی سپیدان و ۶ کیلومتر از محور کازرون-فراشبند و ۶ کیلومتر از محور گلکویه-دهکویه اشاره کرد.
وی در خصوص افتتاح پروژه‌های راه روستایی نیز متذکر شد: بیش از ۷۵ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۱۳ میلیارد ریال در استان فارس به بهره‌برداری خواهد رسید.
مهندس تکاور خاطر نشان ساخت: راه‌های روستایی در شهرستان‌های اقلید، استهبان، بوانات، جهرم، داراب، سپیدان، فسا، فیروزآباد، قیروکارزین، کازرون، ممسنی و نیریز به بهره‌برداری خواهند رسید.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس در ادامه از افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر خبرداد و گفت: ۸۰ واحد مسکن مهر در شهرستان آباده و ۱۷ واحد استهبان ۲۲ واحد اقلید و ۲۳۸ واحد جهرم، ۱۹۸ واحد داراب ، ۴۰۳ واحد شیراز پروژه شهرک مهر امام رضاو ۷۸۱ واحد شهرستان شیراز و ۵ واحد شهرستان فسا و همچنین ۱۸ واحد فیروز آباد، ۱۲ واحد کازرون، ۱۰۰ واحد نیز در شهرستان مرودشت و ۱۲۳ واحد شهرستان نیریز، ۳ واحد در شهرستان نور آباد به بهره‌برداری خواهد رسید.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد