شرح خبر
بیمارستان خاتم الانبیا خفر، مورد توجه بیماران

با اقدامات صورت گرفته:

بیمارستان خاتم الانبیا خفر، مورد توجه بیماران

خبرنگار:
۱۶ دي ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۷:۲۲
کدمطلب: 7618
0

با اقدامات صورت گرفته، در آینده ای نزدیک نیازی به مراجعه مردم منطقه خفر برای مداوا به جهرم نیست.

به گزارش پسین جهرم، قهرمان بمانا در خصوص بیمارستان  خاتم الانبیاء گفت: این روزها استفاده از خدمات درمانی این بیمارستان بسیار بیشتر از قبل مورد اقبال مردم قرار گرفته است.

وی افزود:ضریب اشغال تخت از عددی ناچیز در چند ماه گذشته به چیزی حدود ۵۰ درصد در این روز ها رسیده است و این یعنی بیمارستان خاتم الانبیاء از این رو به آن رو شده است.

بمانا بیان داشت: با اهتمام مسئولین دانشگاه و تعامل خوب با مسئولین شهر خفر، تمهیداتی برای جلب اعتماد مردم انجام شد. تجهیزات و کمبودها در طول این مدت خریداری شد، متخصصین جدید اضافه شدند و بخشهای مورد نیاز راه اندازی شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود:چهار رشته اصلی یعنی داخلی، اطفال، زنان و جراحی بصورت مقیم در بیمارستان مستقر شدندو متخصص قلب و عروق و متخصص پوست هر کدام یک روز در هفته بیماران را مداوا می کنند. همچنین سه روز در هفته هم یک متخصص رادیولوژی بیماران نیازمند به سونوگرافی را ویزیت می کند.

دکتر قهرمان بمانا معاون درمان دانشگاه با بیان این موارد اضافه کرد، چند یونیت دندانپزشکی هم برای ارائه بیشتر خدمات دندانپزشکی در بیمارستان خاتم الانبیاء مستقر خواهد شد.

توسعه بخش اورژانس هم از موارد دیگری است که دکتر بمانا به آن اشاره کرد.

شاید با این اقدامات و بیشتر از این در آینده ای نزدیک نیازی نباشد مردم منطقه خفر برای مداوا به جهرم مراجعه کنند و این جمله رئیس دانشگاه که ” تا چند ماه دیگر ضریب اشغال در بیمارستان خفر به صد در صد می رسد” تحقق پیدا کند.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد