شرح خبر
فساد آبروی مملکت را برده است/ اشرافی گری اگر باب شود نمی توان جلو فساد را گرفت/ مدیرانی را انتخاب کنیم که به داد محرومین برسند

حجت الاسلام پناهیان در تجمع بزرگ عاشقان ولایت در شهرستان جهرم ::

فساد آبروی مملکت را برده است/ اشرافی گری اگر باب شود نمی توان جلو فساد را گرفت/ مدیرانی را انتخاب کنیم که به داد محرومین برسند

خبرنگار:
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۲۷:۳۵
کدمطلب: 8239
0

تغییر به دست مردم و با اراده ی مردم انجام می گیرد . شما می توانید این تغییر را ایجاد نمایید ، زمینه ی آن نیز فراهم است .یکی از نیاز های اساسی کشور ما مبارزه با فساد است . ببینید کدام یک از کاندیدا می تواند بیشتر از بقیه با فساد مبارزه کند!

به گزارش پسین جهرم حجت الاسلام علیرضا پناهیان در تجمع بزرگ عاشقان ولایت در شهرستان جهرم به بیان شاخصه های انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو پرداخت که در زیر اهم سخنان وی را می خوانید .

 

حتما باید تغییری در نحوه ی آموزش ، تبلیغ و تبیین مهارت های دینی صورت گیرد .اکثر آموزش های دینی کشور ما همچون پانصد سال پیش است که حکومتی وجود نداشت و یا از ترس حکومت نمی توانست کسی سخنی بگوید . این تغییر و اصلاح باید ابتدا از روؤسا ، مدیران و سیاسیون آغاز شود .

عالم دینی یعنی یک فرد آزاده ای که مانند اباعبدالله الحسین (ع) سر می دهد برای نهی از منکر .نهی منکر یعنی مدیران جامعه اجازه پیدا نکنند فساد کنند .

الحمد لله در بین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری هستند افرادی که سابقه ی بسیاری در مبارزه با فساد دارند . فساد آبروی مملکت ما را برده است . مگر می شود در مملکت اسلامی که پیرو حضرت علی (ع) است مسؤولین کشور به راحتی از رانت استفاده کنند ؟

امیدواریم در مناظره ی بعدی بین کاندیدا ها بحث اموال مسؤولان مطرح شود . در بین همین کاندیداها کدامشان شرکت های تجاری بین المللی دارند ؟ در طول مدت 20 سال این ثروت و دارایی را بدست آورده اند. سوال اینجاست که از کجا آورده اند ؟ مدیر باید سالم باشد .

تغییر به دست مردم و با اراده ی مردم انجام می گیرد . شما می توانید این تغییر را ایجاد نمایید ، زمینه ی آن نیز فراهم است .یکی از نیاز های اساسی کشور ما مبارزه با فساد است . ببینید کدام یک از کاندیدا می تواند بیشتر از بقیه با فساد مبارزه کند!

فساد دولتی مانند سرطان است . اشرافی گری اگر باب شود نمی توان جلو فساد را گرفت . هنگامی فردی برای خودش 200 میلیون تومان حقوق تنظیم می کند گفته می شود او از ذخائر نظام است . محافظت کردن از کسی که به بیت المال دست درازی می کند به معنای ایجاد هزاران فساد دیگر در جامعه است .

نگذارید برخی انتخابات را به حاشیه بکشند و بر سر اصل موضوع ایستادگی کنید . رسیدگی به محرومان از مواردی است که باید بر آن تاکید شود . ببینید کدام کاندیدا به این موضوع اهمیت می دهد .

چرا باید در حال حاضر پست راست جمهوری برای ما مهم باشد؟برای آنکه به دین و فرهنگ و معنویت مردم خدمت کند؟نه ، این در درجه دوم اهمیت قرار دارد . این پست مهم است برای آنکه کار ایجاد کند، نگذارد پول های مردم را بدزدند ، رفاه و امنیت را در جامعه ایجاد نماید . تمامی این موارد از مفاهیم دینی ماست و دین برای همین آمده است .

بنا به قول امام خمینی (ره) :"اسلام همه اش سیاست است" . دین قویترین معارف مدیریت را در خودش دارد . متاسفانه فرهنگ عذرخواهی کردن و خجالت کشیدن در برخی مسؤولین ما مرده است .

پس از از کار انداختن سانتریفیوژها دشمن به دنبال از کار انداختن دیگر کارخانه های ماست .مگر می شود دشمن با توسعه صنعت هسته ای ما مخالف باشد اما موافق پیشرفت و عمران وآبادانی کشور باشد ؟کدام عقل سلیمی این را باور می کند؟ اگر سانتریفیوژها تعطیل شود کارخانه های بیشتری نیز تعطیل می شود .

مدیرانی را انتخاب کنیم که به داد محرومین برسند و جلوی فساد را بگیرند . داشتن تقوا برای مدیران کشور یک لازمه است . مدیرانی که ثابت کرده اند در زندگی به دنبال جمع کردن پول نیستند .

اگر کاندیداها دارایی های خود را اعلام می کردند بسیاری از مسائل روشن می شد.امیدواریم هشتمین رئیس جمهور ما کسی باشد که در اداره ی کشور به یک آرامش و اطمینان خاطری دست پیدا کنیم .

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد