شرح خبر
دیدار جمعی از قضات شهرستان جهرم با آیت الله دژکام و اساتید حوزه علمیه

به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛:

دیدار جمعی از قضات شهرستان جهرم با آیت الله دژکام و اساتید حوزه علمیه

خبرنگار:
۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲:۰۳
کدمطلب: 8468
0

در آغاز هفته قوه قضائيه رئيس دادگستري ، دادستان و جمعی از قضات با امام جمعه جهرم و برخی علما و اساتيد حوزه علمیه ديدار کردند .

به گزارش پسین جهرم به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه  رئيس دادگستري ، دادستان و جمعی از قضات  با آیت الله دژکام امام جمعه جهرم و برخی علما و اساتيد حوزه علمیه ديدار کردند . 

در این دیدار  آيت اله دژكام امام جمعه جهرم ضمن تبريك فرا رسيدن هفته قوه قضائيه و گراميداشت ياد و خاطره شهيد آيت اله دكتر بهشتي و 72 تن از يارانش اظهار داشت:جلسات هم انديشي و تعامل  قضات با علما و اساتيد حوزه بايد بيشتر شود  تا شاهد افزايش قانون پذيري و آگاهي مردم  وكاهش آسيب هاي اجتماعي و وقوع جرائم باشیم .

وي افزود : همه مردم بايد در پيشگيري از وقوع جرم و آسيب هاي اجتماعي به قوه قضائيه كمك كنند .

در ادامه محمد اسمي رئيس دادگستري شهرستان جهرم  ضمن تبريك به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه با اشاره به اینکه دیدار و همنشینی با علما یک عبادت است بیان داشت : هدف از اين جلسه ، هم انديشي ، تعامل و تعاون بيشتر و تبادل اطلاعات و بهره مند شدن از رهنمودهاي امام جمعه محترم و ساير علماي شهرستان است .

وي افزود :  قوه قضائيه  از اول انقلاب تا به حال با فراز و فرودهايي روبرو بوده و شاهد موفقيت هاي زيادي و البته چالشهايی نیز بوده است .

اسمی خاطرنشان کرد: بحمداله كارهاي خوبي در قوه قضائيه از قبيل ارتقاء دستگاه قضايي ،اجراي عدالت ، تامين امنيت،پيشگيري از وقوع جرم و آسيب هاي اجتماعي انجام گرفته است كه لازم است از قضات شريف و كاركنان زحمتكش دادگستري و سازمانهاي وابسته به قوه قضائيه تقدير و تشكر کرد .

رئيس حوزه قضايي جهرم از علما ، فضلا و اساتيد حوزه علميه شهرستان درخواست كرد تا در پيشگيري آسيب هاي اجتماعي و وقوع جرائم به دادگستري كمك نمايند تا شاهد كاهش جرائم و آسيب هاي اجتماعي باشيم. 

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد