شرح خبر
دومین استاژ فنی جوجیتسو و کوبودو استان فارس در جهرم برگزار شد

باحضور مسئول سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس؛:

دومین استاژ فنی جوجیتسو و کوبودو استان فارس در جهرم برگزار شد

خبرنگار:
۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱:۴۷
کدمطلب: 8525
0

با حضور مسئول سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس دومین استاژفنی این رشته ورزشی در شهرستان جهرم برگزار شد .

به گزارش پسین جهرم روز گذشته دومین استاژ فنی جوجیتسو و کوبودو استان فارس با حضور استاد محمدامیر گلچین پور مسؤول این سبک در استان فارس به میزبانی جهرم برگزار شد .

گلچین پور در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام رضایت از سطح کمی و کیفی برگزاری این دوره استاژ فنی گفت: شهرستان جهرم دارای پتانسیل و ظرفیت های بسیار خوبی در این رشته است که شاهد پیشرفت روز افزون این رشته ورزشی هستیم .

رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره ی استاژ فنی این رشته در جهرم خاطرنشان کرد : با توجه به استقبال خوب رزمی کاران شهرستان جهرم دومین دوره استاژ فنی جوجیتسو و کوبودو را نیز به میزبانی شهرستان جهرم برگزار کردیم .

وی ابراز امیدواری کرد این سبک از ورزش های رزمی با توجه به پیشینه ی تاریخی ممتازی که دارد در سایر شهرستان های استان فارس نیز گسترش یابد .

گلچین پور اظهار داشت : این دوره ی استاژ فنی شامل آموزش فنون پارت یک (اجرا و آموزش  ضربات دست و پا ) ، پارت دو (اجرا و آموزش فنون پرتاب و گلاویز در گیریهای نزدیک ) ، پارت سه (اجرا و آموزش درگیری در خاک )، نحوه مبارزه در قسمت های جوجیتسو و اجرا و آموزش دفاع شخصی کاربردی در جوجیتسو بود .

رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس با اشاره به اساتید این دوره استاژ فنی بیان داشت : تمامی اساتید حاضر در این دوره از اساتید به نام و مطرح استان هستند که می توان به استاد حمید فسایی دارنده مدرک مربیگری درجه ۳ و کمربند مشکی دان ۳ ، استاد رضا اژدری دارنده مدرک مربیگری درجه ۳و کمربند مشکی دان ۱ ، استاد هادی دادیار دارنده مربیگری درجه ۳ و دان ۲ تکواندو  و استاد حسین مسیح زادگان دارنده مربیگری درجه ۳ و دان ۱ نین جوتسو اشاره کرد .

گفتی است استاد محمدامیر گلچین پور  مسؤول سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس بوده و دارنده کمربند مشکی دان ۴و مدرک مربیگری درجه ۲ است .

در پایان این دوره نیز به شرکت کنندگان گواهی حضور در این استاژ فنی اعطا شد .

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد