شرح خبر
تشدید نظارت ها بر عرضه کنندگان لوازم سرمایشی در جهرم

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت جهرم خبر داد ؛:

تشدید نظارت ها بر عرضه کنندگان لوازم سرمایشی در جهرم

خبرنگار:
۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸:۱۹
کدمطلب: 8595
0

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت : با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش تقاضای مردم برای استفاده از وسایل سرمایشی طرح نظارت بر تمامی واحد های فروش اینگونه وسایل و خدمات تعمیرات آن در جهرم اجرا شد .

به گزارش پسین جهرم محمد دانش نیا رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جهرم  درگفتگو با خبرنگار ما گفت : بنا بر برنامه ی زمان بندی اعلام شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس و نیز برنامه ریزی های صورت گرفته در سطح شهرستان، طرح نظارتی ويژه بر عرضه کنندگن لوازم سرمایشی در سطح شهرستان جهرم برگزار شد .

دانش نیا افزود : با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش تقاضای مردم برای استفاده از وسایل سرمایشی از جمله در شهرستان ما به دلیل شرایط ويژه آب و هوايی  با برنامه ریزی های صورت گرفته طرح نظارتی بر وسایل سرد کننده  و کولر اجرا و در این طرح تمامی واحد های فروش وسایل سرد کننده و خدمات تعمیرات این وسایل مورد بازرسی قرار گرفت.

به گفته ی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جهرم این طرح با همکاری فرمانداری ویژه، اداره تعزیرات حکومتی ، واحد اماکن انتظامی ، اتاق اصناف و اتحادیه صنف مربوطه از ابتدای خردادماه به مرحله اجرا رسید و هم اکنون نیز ادامه دارد .

وی خاطرنشان شد : این اداره با توجه به مقتضیات زمان و و تقاضای مردم، طرح های نظارتی را در دستور کار خود داده که هدف از اجرای این طرح ها جلوگیری از اجحاف و تضییع حقوق مردم و سوء استفاده های احتمالی است .

همچنین دانش نیا به این مورد نیز اشاره داشت که بازرسین ما در واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف آماده دریافت گزارشات و شکایات مردمی در این راستا می باشند و مردم شریف و شهید پرور شهرستان می توانند با برقراری تماس با سامانه 124 و یا شماره تلفن های 54230049 و 54449600 گزارشات و شکایات خود را ثبت نمایند.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد