شرح خبر
عمل به وعده های انتخاباتی انتظار مردم از منتخبین شورای پنجم است/منافع عمومی را فدای اختلاف نظرهای شخصی نکنید

معاون استاندار و فرماندار ویژه جهرم ::

عمل به وعده های انتخاباتی انتظار مردم از منتخبین شورای پنجم است/منافع عمومی را فدای اختلاف نظرهای شخصی نکنید

خبرنگار:
۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲:۳۸
کدمطلب: 8730
0

معاون استاندار فارس گفت : اعضاي شوراي اسلامي شهر جهرم بايد منافع عمومي را در نظر گرفته و با همکاري و تعامل با فرمانداري ويژه در توسعه و پيشرفت موثر شهرستان تلاش عملي و اجرايي داشته باشند.

به گزارش پسین جهرم ، علیرضا صحرائيان معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان جهرم در جلسه هم انديشي و تبادل تجارب اعضاي دوره چهارم و پنجم شوراي اسلامي شهر جهرم لازمه موفقيت در خدمت رساني به مردم را همدلي، دوري از حواشي و تلاش حداکثري دانست و بيان کرد: بايد براي حفظ منافع و رضايتمندي مردم خواست ها و تمايلات شخصي و گروهي کنار گذاشته شود.

وي تاکيد کرد: هريک از  اعضاي شورا طرز تفکر و نظر مخصوص به خود را دارند ليکن يکي از عوامل موفقيت ، تقويت تعامل و ايجاد توازن در انجام امورات است.

نماينده عالي دولت در شهرستان جهرم داشتن سعه صدر در انجام امورات ، پذيرش انتقادات ، استفاده از مشورت افراد نخبه ، حفظ امانت داري در بيت المال و برخورد با متجاوزان به حقوق مردم  را از جمله مسائلي برشمرد که بايد اعضاي شوراي اسلامي شهر ضمن توجه به موارد فوق بايد در عمل نيز به آنان پايبند باشند.

صحرائيان اعضاي شوراي اسلامي شهر را از تصويب مصوبات مغاير با قانون برحذر داشت و تصريح کرد: براي جلوگيري از اتلاف وقت، اعضاي شوراي اسلامي شهر جهرم بايد از تصويب لوايح و مصوباتي که ازسوي شهرداري ارسال مي شود و با قانون هم خواني ندارند جدا پرهيز نمايند زيرا مصوبات شورا اسلامي شهر چنانچه با قانون و منافع عمومي مردم شريف جهرم منافات داشته باشد، در کميته انطباق فرمانداري ويژه شهرستان جهرم مخالفت خواهد شد.

وي خاطرنشان کرد: فرمانداري ويژه از شوراي اسلامي شهر جهرم  در راستاي ضوابط و مقررات حمايت خواهد کرد تا با ياري خداوند متعال با انتخاب شهردار مقتدر، سالم، توانمند، باتجربه و پاي کار در جهت توسعه و پيشرفت شهرحرکت نمايد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد