شرح خبر
دومین دوره مسابقات استانی جوجیتسو و کوبودو به میزبانی جهرم برگزار شد

رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس خبر داد ::

دومین دوره مسابقات استانی جوجیتسو و کوبودو به میزبانی جهرم برگزار شد

خبرنگار:
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲:۱۰
کدمطلب: 8773
0

محمد امیر گلچین پور گفت : با حضور 80 ورزشکار از شهرستان های مختلف استان فارس دومین دوره مسابقات قهرمانی رشته جوجیتسو و کوبودو به میزبانی جهرم برگزار شد .

به گزارش پسین جهرم دومین دوره مسابقات قهرمانی سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس به میزبانی جهرم با حضور رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم ،حمید فسایی رئیس هئیت ورزشهای رزمی شهرستان جهرم  و محمد امیر گلچین پور رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس در مجموعه ورزشی تختی این شهرستان برگزار شد .

محمدامیر گلچین پور رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس درحاشیه برگزاری این رقابت ها در گفتگو با خبرنگار ما گفت : این دوره از رقابت ها با شرکت 80 ورزشکار از شهرستان های جهرم ، داراب و گراش  برگزار شد .

رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس خاطرنشان کرد : مسابقات در سه بخش کاتا ، کومیته و کوبودو (سلاح) برگزار شد که در پایان تیم الف شهرستان جهرم مقام اول تیمی ، تیم ب شهرستان جهرم مقام دوم و تیمهای داراب و گراش به ترتیب مقام های سوم و چهارم تیمی را کسب کردند .

گلچین پور افزود : به نفرات برتر هر بخش حکم و مدال قهرمانی اهدا شد و همچنین از هنرجوی با اخلاق عباس مسعودی تجلیل و کاپ اخلاق به وی اعطا شد .

گفتی است در پایان این دوره از مسابقات ابلاغیه مسئولیت سبک جوجیتسو و کوبودو شهرستانهای داراب ، جهرم  و گراش و احکام انتصاب هئیت رئیسه این سبک از طرف رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس به نفرات اعطا شد .

اسامی مقام آوران در این دوره از رقابت ها به شرح زیر است :

1-رضا پاک طینت مقام اول 25- جهرم  نونهالان

2-علی صفایی مقام دوم 25-جهرم  نونهالان

3-امیر رضا عباسی مقام سوم 25- جهرم نونهالان

4-محمد پارسا اکوان مقام سوم 25- جهرم  نونهالان

5- عرفان محبیان مقام اول 30- جهرم نو نهالان

6-علی ساعدی مقام دوم 30- جهرم  نونهالان 

7- محمد یاسین امری مقام سوم  30- جهرم نونهالان

8-متین احمدی فر مقام سوم 30- جهرم نونهالان

9-میعاد صحراییان مقام اول 35- جهرم نونهالان

10-رضا نصیری زاده مقام دوم 35- جهرم نونهالان

11-حامد نیک زاد مقام اول 40- جهرم نونهالان

12-سجاد کارگر مقام دوم 40- جهرم نونهالان

13-امیر حسین حق منش مقام اول 55- جهرم نونهالان

14-آرش سلطانی مقام دوم 55- جهرم نونهالان

15-پویا رنجبران مقام سوم 55- جهرم نونهالان

16-هادی نظری مقام اول 50- جهرم جوانان

17-محمد نصیری نیا مقام دوم 50- جهرم جوانان

18-علی نیک زا د مقام سوم 50- جهرم جوانان

19-محسن اسدی مقام سوم 50- جهرم جوانان

20- عباس مسعودی مقام اول 60- جهرم جوانان

21- محمد صفرزاده مقام دوم 60- جهرم جوانان

22- حسین عباسی مقام دوم 60- جهرم جوانان

23- سجاد سامانی مقام اول 70- جهرم جوانان

24- سبحان پارسا مهر مقام دوم 70- جهرم جوانان

25- حسام فانیانی مقام سوم 70- جهرم جوانان

26- رضا مرادی مقام اول 70-جهرم بزرگسالان

27- اسماعیل ازبکی مقام اول 60- جهرم بزرگسالان

28- ابراهیم اربکی مقام دوم 60- جهرم بزرگسالان

29- آیت اله عدالت مقام سوم 60- جهرم بزرگسالان

30- محمد صادق ازبکی مقام سوم 60- جهرم بزرگسالان

31- علی نیکفرد مقام اول 70- جهرم بزرگسالان

32- عباس کابلی مقام دوم 70- جهرم بزرگسالان

33- حسین ثامنی مقام سوم70- جهرم بزرگسالان

34- فرهاد ازبکی مقام سوم 70- جهرم بزرگسالان

35- عبدالملک ازبکی مقام اول 85- جهرم بزرگسالان

36-  خسروکاظمی مقام دوم 85- جهرم بزرگسالان

37- صادق رنجبر مقام سوم 85-  جهرم بزرگسالان

38- محمد اسمی مقام سوم 85- جهرم بزرگسالان

39- امیر حسین رحمانیان مقام اول 100+ جهرم بزرگسالان

40- محمد اوسط مقام دوم 100+ جهرم بزرگسالان

41- محمدی بیتا مقام سوم100+ جهرم بزرگسالان

42- امیر حسین مصلی نژاد مقام سوم 100+ جهرم بزرگسالان

43- مهدی هاشمی مقام اول  کوبودو (سلاح  نانچاکو) گراش بزرگسالان

44- حسین نصیری مقام اول کوبودو (سلاح چوب) جهرم بزرگسال

45- محسن اسدی مقام اول کاتا جوانان جهرم

46- امیر حسین رحمانیان مقام اول کاتا جهرم جوانان

47-هادی نظری مقام دوم کاتا جوانان جهرم

48- آیت اله عدالت مقام دوم کاتا جهرم جوانان

49- فرهاد ازبکی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

50- حسام فانیانی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

51- خسرو کاظمی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

52- حسین فانیانی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

53- ابراهیم ازبکی مقام اول کاتا جهرم بزرگسالان

54- اسماعیل ازبکی مقام اول کاتا جهرم بزر گسالان

55- رضا مرادی مقام اول کاتا جهرم بزرگسالان

56- محمد صادق ازبکی مقام دوم کاتا جهرم بزرگسالان

57- عبدالملک اربکی مقام دوم کاتا جهرم بزرگسالان

58- دانیال تنها مقام دوم کاتا داراب بزرگسالان

59- مرتضی محمدی مقام دوم کاتا داراب بزرگسالان

60- داریوش رحیمی غیاثی مقام سوم داراب بزرگسالان

61- علیرضا هنر ور مقام سوم کاتا داراب بزرگسالان

62- حسام الدین رستمی مقام سوم کاتا داراب بزرگسالان

63- پیمان اصالت مقام اول کاتا جهرم جوانان

64- امیر رضا مهرشاد مقام اول کاتا جهرم جوانان

65- علی نیک زاد مقام دوم کاتا جهرم جوانان

66- حامد نیک زاد مقام دوم کاتا جهرم جوانان

67- امیر رضا غنی زاده مقام سوم داراب جوانان

68- صادق خورشیدی مقام سوم داراب جوانان

69- محمد کاظم فداکار مقام اول کاتا داراب جوانان

70- علی پرویز مقام مقام دوم کاتا داراب نونهالان

71- امیر علی عابدینی مقان اول کاتا نونهالان

72- امیر حسین احمدی مقام سوک کاتا داراب نونهالان

 

همچنین طی احکام جداگانه ای مسؤولین شهرستانی این سبک به هیئت ورزشهای زرمی استان معرفی شدند .

1- هادی معماریان نماینده جوجیتسو و کوبودو شهرستان داراب

2- مهدی رنجبر نماینده جوجیتسو  وکوبودو شهرستان گراش

3- مهدی بیتا نماینده جوجیتسو و کوبودو شهرستان جهرم

اعضای هیئت رئیسه سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس نیز از سوی استاد محمدامیر گلچین پور رئیس این سبک در استان فارس مشخص شدند .

1- علی کریمی  دبیر سبک

2- حمید فسایی  کمیته فنی و آموزش سبک

3- علی نیک فر کمیته داوران سبک

4- امین رئوفی کمیته مسابقات  سبک

5- رضا حسینی نسب کمیته مسابقات سبک

6- رضا اژدری کمیته دفاع شخصی سبک

7- حسین مسیح زادگان کمیته دفاع شخصی سبک

8- محسن صحراییان کمیته پیشکسوتان سبک

9- هادی دادیا کمیته پیشکسوتان سبک

10- حسین ثامنی کمیته فرهنگی سبک

11- مصطفی ربیعی کمیته فرهنگی سبک

 



اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد