شرح خبر
25 نفر برای تصدی گری شهرداری جهرم اعلام آمادگی کرده بودند/تنها راه خروج از این رکود همدلی و تعامل است

جزئیات انتخاب شهردار جهرم در گفتگو با نائب رئیس شورای شهر:

25 نفر برای تصدی گری شهرداری جهرم اعلام آمادگی کرده بودند/تنها راه خروج از این رکود همدلی و تعامل است

خبرنگار:
۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳:۵۵
کدمطلب: 8803
0

نائب رئیس شورای شهر جهرم گفت : شورای شهر و شهرداری بدون کمک همه افراد جامعه به تنهایی قادر نخواهند بود کاری از پیش برند .

به گزارش پسین جهرم حمید شاکری نائب رئیس شورای اسلامی شهر جهرم در گفتگو با خبرنگار ما با استقبال از نقد های منصفانه و پیشنهاداتی که از سوی همشهریان گرامی در طول این مدت مطرح شد گفت : شهر متعلق به تک تک افراد جامعه است پس احساس مسئولیت کردن نسبت به سرنوشت آن تکلیف همه ماست.

نائب رئیس شورای شهر جهرم در خصوص فرآیند انتخاب شهردار بیان داشت : در ابتدا 25 نفر برای سکانداری شهرداری جهرم اعلام آمادگی کردند .

وی افزود : منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جهرم با توجه به معیار ها و شاخص هایی که از طرق مختلف به آگاهی مردم نیز رسانده بودند بررسی های اولیه را طی جلساتی انجام دادند و از بین آن 25 نفر 11 نفر را برگزیدند .

شاکری خاطرنشان شد : در ادامه روند بررسی ها هریک از این 11 نفر برنامه ها و طرح های پیشنهادی خود مطرح کردند و به دفاع از آن پرداختند .

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جهرم اظهار داشت : پس از بررسی برنامه این عزیزان با در نظر گرفتن معیارها، قوانین و مقررات موجود و وضعیت و صلاح و  نیازهای شهر در نهایت تصمیم بر انتخاب جناب مهندس حسین قائدی شد.

به گفته نائب رئیس شورای اسلامی شهر جهرم قائدی که سابقه شهرداری شهرهای زرقان ، گراش و صفاشهر را در کانامه خود دارد از گزینه های پیشنهادی برای تصدی گری شهرداری یکی از مناطق شیراز نیز بود .

وی با اشاره به دل نگرانی ها و تردید های دلسوزان شهر از این انتخاب گفت : شهرداری جهرم با مشکلات عدیده مالی روبرو است اما کارنامه مهندس قائدی  شهرداری در هر سه شهری که مسؤولیت آن را بر عهده داشته در راستای درآمدزایی با توجه به پتانسیل این شهرها موفق بوده است . البته این مورد یکی از حسن های کارنامه ایشان بود کما اینکه در زمینه شفاف سازی و سایر مسائل و مشکلات شهر برنامه های خوبی دارند که در جلسه معارفه از زبان خودشان خواهید شنید.

شاکری تنها راه خروج از این رکود را همدلی و تعامل در رفع موانع عنوان کرد و ابراز داشت : همه ما در هر جایگاهی که هستیم تکلیف داریم در حد توان تلاش کنیم تا موانع موجود بر سر راه پیشرفت برداشته شود . شورای شهر و شهرداری بدون کمک همه افراد جامعه به تنهایی قادر نخواهند بود کاری از پیش برند .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد