شرح خبر
کینه ی ما از اسرائیل جز با نابودی این رژیم جنایتکار پاک نمی شود

آیت الله دژکام ::

کینه ی ما از اسرائیل جز با نابودی این رژیم جنایتکار پاک نمی شود

خبرنگار:
۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴:۵۶
کدمطلب: 8807
0

خطیب جمعه جهرم با اشاره به واقعه ی جمعه ی سیاه که در هفدهم شهریور ماه سال 1352 در تهران توسط رژیم پهلوی با کمک اسرائیل آن جنایت رخ داد گفت : این کینه ی ما از اسرائیل جز با نابودی این رژیم جنایتکار پاک نمی شود .

به گزارش پسین جهرم آیت الله لطف الله دژکام امام جمعه جهرم در خطبه های امروز با تبریک عید سعید غدیر با اشاره به واقعه ی جمعه ی سیاه که در هفدهم شهریور ماه سال 1352 در تهران توسط رژیم پهلوی با کمک اسرائیل آن جنایت رخ داد گفت : این کینه ی ما از اسرائیل جز با نابودی این رژیم جنایتکار پاک نمی شود .

وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به اینکه نیمی از سال تولید و اشتغال سپری شد و در این زمینه کاری انجام دادیم بیان داشت : همه باید آستین همت را بالا بزنیم و هراندازه که می توانیم برای حل این مشکلات قدم برداریم .
 
خطیب جمعه جهرم در ادامه با اشاره به مظلومیت مردم مسلمان روهینگیایی خاطرنشان شد : وقتی می شنویم و می بینیم بیش از 60 هزار نفر به واسطه ی ظلم ظالم از خانه و زندگیشان رانده شده و آواره شده اند خیلی دردناک است . ان شاءالله گرفتاری های مسلمانان در سراسر جهان مرتفع شود .
 
آیت الله دژکام در پایان با دعوت از عموم  مردم برای شرکت در جشن عید غدیر یادآور شد : جشن بزرگ عید غدیر صبح فردا در غدیریه بر پا می شود .


اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد