شرح خبر
خادمین شهدای شهرستان جهرم در دوره ی آموزشی تخصصی شرکت کردند

:

خادمین شهدای شهرستان جهرم در دوره ی آموزشی تخصصی شرکت کردند

خبرنگار:
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹:۱۰
کدمطلب: 8813
0

جمعی از خادمین شهدای شهرستان جهرم در دوره ی آموزشی تخصصی خادمین شهدا که به میزبانی شیراز برگزار شد شرکت کردند .

به گزارش پسین جهرم دوره آموزش تخصصی خادمین شهدا با حضور منتخبان خادمین برادر و خواهر از سراسر استان به مدت چهار روز در مرکز آموزش امام علی (ع) شیراز برگزار شد . مرکز استان ودر مرکز آموزش امام علی (ع)به مدت 4 روز و در دو دوره برگزار گردید.

مصطفی شاه علی مسؤول خادمین شهدای شهرستان جهرم در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حضور جمعی از خادمان شهدای جهرم در این دوره تخصصیگفت: هدف از برگزاری این دوره تداوم آموزش ها و راهکار های کیفیت بخشی به کاروان های راهیان نور به خصوص کاروان های دانش آموزی بود که به یاری خداوند متعال برگزار شد .

خادم الشهدا مصطفی شاه علی افزود: در راستای هرچه بهتر برگزار شدن اعزام های راهیان نور بر اساس منویات مقام معظم رهبری و  انجام زیارت با معرفت در سرزمین های عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس این دوره با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد .

وی افزود: متربیان این دوره خادمین شهدا و فعالان فرهنگی در عرصه راهیان نور بودند که آموزش های مقدماتی و تکمیلی را در این دوره آموزش تخصصی توسط اساتید برجسته کشورمان فراگرفتند .

به گفته ی مسؤول خادم الشهدای شهرستان جهرم این دوره آموزشی  تخصصی در 10 عنوان و به صورت کارگاهی برگزار شد و در پایان به نفراتی که در آزمون پایانی حدنصاب لازم را کسب کردند گواهی همراهی دانش آموزان در سفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعطا شد .

 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد