شرح خبر

پس از کش وقوس های فراوان ؛:

"عباس منزه" به عنوان شهردار جهرم انتخاب شد

خبرنگار:
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲:۰۷
کدمطلب: 8850
0

صبح امروز در جلسه ی اعضای شورای اسلامی شهر جهرم " عباس منزه " به عنوان شهردار جدید جهرم انتخاب شد .

به گزارش پسین جهرم صبح امروز اعضای شورای اسلامی شهر جهرم پس از کش و قوس ها و حواشی فراوان در انتخاب شهردار ، "عباس منزه " شهردا نی ریز را به عنوان شهردار جدید جهرم انتخاب کرد .

در جلسه ی صبح امروز اعضای شورای اسلامی شهر که تا حدودی در سکوت رسانه ای انجام شد و اخبار و خروجی جلسه تنها در برخی کانال ها ی خبری آن هم بدون ذکر هیچ منبع رسمی به عنوان مرجع و تایید کننده ی خبر منتشر شد عباس منزه که دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و پیش از این بیش از ۳ سال شهرداری نی‌ریز را به عهده داشته است و علاوه بر این سابقه‌ی ریاست دانشگاه علمی کاربردی نی‌ریز، تدریس در دانشگاه‌های پیام نور، آزاد اسلامی، علمی و کاربردی و همچنین موسس و مدیر مرکز آموزش زبان‌های خارجی دارالفنون را در کارنامه خود دارد به عنوان شهردار جهرم انتخاب کردند .

پیش از این منتخبان پنجمین دوره ی شورای اسلامی شهر جهرم حسین قائدی را برای تصدی گری این پست برگزیده بودند که به نحوی مورد تایید استانداری قرار نگرفت و در ادامه منزه را با چهار رای موافق و سه رای مخالف انتخاب کردند .

گفتنی است رقیب منزه برای تصدیگری پست شهرداری محمد سکوت بود که با سه رای موافق نتوانست رای اکثریت اعضا را کسب کند .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد