شرح خبر
انتشار تصاویری جدید از آی‌فون X

:

انتشار تصاویری جدید از آی‌فون X

خبرنگار:
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۶:۱۳
کدمطلب: 8893
0

شخصی امروز سه عکس از آی‌فون X را منتشر کرده که ظاهرا اواخر ماه گذشته، آن‌طور که قفل صفحه تلفن در عکس نشان می‌دهد، گرفته شده است. تصویر اول قفل صفحه تلفن، شکاف بلندگو، دوربین و بقیه قسمت‌ها را نشان می‌دهد. عکس دوم صفحه اصلی و سومین تصویر بر روی پشت دستگاه تمرکز دارد.

در این تصاویر نکاتی وجود دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. در عکس اول شاهد درج عبارت “محرمانه و اختصاصی” بر روی صفحه قفل دستگاه هستیم. این عبارت می‌تواند نشان‌دهنده این امر باشد که شخص موردنظر از کارکنان اپل است که البته شاید حدس ما اشتباه باشد. شماره تلفنی که در عکس پوشانده شده احتمالا اسم شخصی را که نوعی توافقنامه مربوط به افشا نکردن بعضی اطلاعات را نقض کرده به ما می‌دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اپل از تاریخ 27 اکتبر پیش فروش آی‌فون X را شروع می‌کند و از تاریخ 3 نوامبر به خریداران تحویل داده می‌شود. در ابتدا تعداد محدودی از این دستگاه در دسترس خواهد بود، مخصوصا اگر شایعات مربوط به مشکل اپل برای تولید دوربین TrueDepth صحت داشته باشد.

هفته گذشته یکی از شرکت‌های اقتصادی گفته بود که میزان تولید آی‌فون X در حال حاضر تنها 10 درصد هدف اپل از تعداد کلی تولید این دستگاه را تشکیل می‌دهد، بنابراین احتمال وقفه در عرضه این گوشی هوشمند وجود دارد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد