شرح خبر
سیاستمداران ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند/ دشمنان بدانند همه مردم ایران یک سپاهی هستند

آیت الله دژکام ::

سیاستمداران ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند/ دشمنان بدانند همه مردم ایران یک سپاهی هستند

خبرنگار:
۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷:۰۱
کدمطلب: 8951
0

خطیب جمعه جهرم : آمریکا بداند مردم ما به خوبی می دانند سپاه پاسداران نیروی خدوم کشورمان است و همه مردم ایران سپاهی هستند.

به گزارش پسین جهرم آیت الله لطف الله دژکام امام جمعه جهرم در خطبه نماز عبادی سیاسی جمعه ی این هفته با انتقاد از سخنان اخیر ترامپ در مورد کشورمان گفت:این شخص آنقدر کوچک است که به خود اجازه واکنش به سخنان وی نمی دهیم.

وی اظهار داشت:ترامپ بداند مردم ما برای صحبت های او هیچ ارزش و اهمیتی قائل نیستند و می دانیم او طبلی تو خالی بیش نیست.


آیت الله دژکام با بیان اینکه مردم ما ملتی بصیر هستند، افزود:آمریکا بداند مردم ما به خوبی می دانند سپاه پاسداران نیروی خدوم کشورمان است و همه مردم ایران  سپاهی هستند.


وی با تاکید بر اینکه سیاستمداران ما طبق منویات رهبر معظم انقلاب عمل کنند، ادامه داد:به فرموده این رهبر بزرگ و بصیر دشمنان نه با برجام و صنعت موشکی کشور بلکه با دین اسلام مشکل دارند.

خطیب جمعه جهرم خطاب به جوانان، تصریح کرد: برای مقابله با جنگ نرم نیاز به علم داریم و بایداز لحاظ٬ اقتصادی٬ فرهنگی٬ سیاسی به آن نقطه از قدرت برسیم که هیچ فردی به خود اجازه دخالت در امور کشورمان ندهد‌.


آیت الله دژکام در بخشی دیگر از خطبه های امروز نماز جمعه جهرم،اتحاد را رمز پیشرفت شهرستان عنوان و‌مسئولان جهرم  را به اتحاد و همدلی بیشتر توصیه کرد.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد