شرح خبر
مردم هوشیار باشند ؛ یک جریان شسکست خورده ی سیاسی میخواهد کوروش را مقابل اسلام علم کند

آیت الله دژکام ::

مردم هوشیار باشند ؛ یک جریان شسکست خورده ی سیاسی میخواهد کوروش را مقابل اسلام علم کند

خبرنگار:
۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱:۱۰
کدمطلب: 8993
0

امام جمعه جهرم گفت : ما بنا نداریم به کسی بدگویی کنیم اما بحث این است که عده‌ای خارج از کشور این جریان را هدایت کرده و آنها را در مقابل دین و اسلام علم می‌کنند.

به گزارش پسین جهرم آیت الله لطف الله دژکام  امام جمعه جهرم در خطبه های عبادی سیاسی امروز نماز جمعه این شهر گفت: توحید به معنای این است که همه امور به اراده خداست و همگی نیز به آن ایمان داریم اما متاسفانه در عمل آن را اجرایی نمی کنیم زیرا تا مشکلی برای برخی از ما ایجاد شود به دنبال مخلوق هستیم.

آیت الله دژکام توحید را عامل تحقق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:شاه با ایجاد ظاهر سازی سعی در لطمه زدن به دین و علمای دین داشت اما به خواست خداوند به اهداف شوم خود نرسید‌.

وی ادامه داد:به فرموده مقام معظم رهبری٬ با اراده خداوند این بار هم آمریکا از مردم ظلم ستیز ایران سیلی محکمی خواهد خورد و آنها نمی توانند با حق مقابله کنند .

امام جمعه جهرم در بخشی دیگر از خطبه نماز جمعه خاطرنشان کرد:مسئولان در تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند و به فرموده رهبر معظم انقلاب باید این مقوله در جامعه و زندگی مردم ملموس شود.

 وی رمز رسیدن به اقتصاد مقاومتی را عملکرد جهادی دانست و اظهار داشت: مدیران دلسوز از همکاران خود در رابطه با این موضوع مطالبه کنند.

خطیب جمعه جهرم با اشاره به اینکه باید یک حرکت عظیم در راستای اقتصاد مقاومتی رخ دهد، تاکید کرد: نباید در برابر تنبلی‌های عده‌ای سکوت کرد تا کشور در معرض خطر قرار بگیرد.

آیت‌الله دژکام همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به زمزمه برخی حرکات در روزی که به اسم کوروش نامیده شده است، گفت: هفتم آبان عده‌ای حرکاتی انجام می‌دهند و خوش رقصی می‌کنند.

وی ادامه داد: ما بنا نداریم به کسی بدگویی کنیم اما بحث این است که عده‌ای خارج از کشور این جریان را هدایت کرده و آنها را در مقابل دین و اسلام علم می‌کنند.

 امام جمعه جهرم خاطر نشان شد : یک جریان شکست خورده سیاسی می خواهد کوروش را در مقابل اسلام علم کند که باید مردم هوشیار باشند.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد