شرح خبر
ارسال 9 دستگاه کانکس به مناطق زلزله زده غرب کشور

از سوی نمازگزاران امامزاده اسماعیل(ع) و بنیاد خیریه آیت‌الله حق‌شناس(ره) جهرم صورت گرفت ::

ارسال 9 دستگاه کانکس به مناطق زلزله زده غرب کشور

خبرنگار:
۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶:۴۱
کدمطلب: 9182
0

رئیس بنیاد خیریه و فرهنگی آیت الله حق شناس (ره) جهرم گفت: 9 دستگاه کانکس اهدائی نمازگزاران امام زاده اسماعیل (ع) جهرم و بنیاد آیت الله حق‌شناس (ره) به زلزله زدگان غرب کشور به آن مناطق ارسال شد .

به گزارش پسین جهرم شکرالله جهان‌مهین رئیس بنیاد خیریه و فرهنگی آیت الله حق شناس (ره) جهرم در جمع خبرنگاران از ارسال 9 دستگاه کانکس اهدائی نمازگزاران امامزاده اسماعیل (ع) جهرم و  بنیاد آیت الله حق‌شناس (ره) به زلزله زدگان غرب کشور خبر داد و افزود : نمازگزاران امامزاده اسماعیل (ع) و اعضاء بنیاد آیت‌الله حق شناس (ره) جهرم از ابتدای وقوع زلزله غرب کشور تاکنون کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را با تقدیم به پایگاه‌های مربوطه سعی در تسکین آلام روحی و جسمی سانحه‌دیدگان حادثه داشته‌اند .

وی با اشاره به شدت سرمای هوا و عدم وجود اسکان و سرپناه مناسب برای آسیب دیدگان گفت : با توجه به غیر قابل استفاده بودن چادر در این سرما و احتیاج به کانکس مسکونی برای سرپناه و سکونت‌گاه موقت آسیب‌دیدگان 8 دستگاه کانکس مسکونی و یک دستگاه کانکس مجهز حمام و سرویس بهداشتی به کمک جمعیت هلال احمر استان فارس به مناطق زلزله زده ارسال شد تا گوشه‌ای از رنج و آلام آنان را فرو نشانیم.

جهان مهین با تشکر از همگان که با زلزله‌زدگان همدردی کردند و کمک های خود را برای مردم زلزله زده از طرق مختلف ارسال کردند ، نیاز مردم آن مناطق به کانکس را اولویت نیازهای آنان عنوان کرد و خواست تا کمک ها در راستای ارسال کانکس به آن مناطق صورت گیرد .

این استاد دانشگاه ابراز امیدواری کرد با تداوم کمک های همه ی هم وطنان و همچنین مردم نوع دوست شهرستان جهرم برنامه ریزی برای ارسال 110 کانکس مسکونی و 20 کانکس بهداشتی به مناطق زلزله زده غرب کشور صورت گرفته است و در صورت همکاری و همت بیشتر خیرین، آمادگی برای افزایش این تعداد وجود دارد .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد