شرح خبر
توسعه سلامت بدون حضور خیرین امکان پذیر نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ::

توسعه سلامت بدون حضور خیرین امکان پذیر نیست

خبرنگار:
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱:۴۲
کدمطلب: 9209
0

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم : خیرین در امر توسعه آموزش،درمان و بهداشت این شهرستان حضور پر رنگی دارند، و تعداد زیادی از پروژه های سلامت توسط این بزرگان در حال ساخت است .

به گزارش پسین جهرم دکتر محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ازپیشرفت فیزیکی  ۵۵ درصدی مرکز شیمی درمانی جهرم خبر داد و گفت: مرکز شیمی درمانی علاوه بر درمان،مرکزی است برای پژوهش و تحقیقات که با همت خانواده‌ی مرحوم شیرزادی، خیّر بزرگوار با اعتبار ۲میلیارد تومان در حال ساخت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: مرکز شیمی درمانی دو هزار مترمربع زیر بنا دارد که به همت و پیگیری‌های خانواده مرحوم خیر بزرگوار کمتر از یک سال،پیشرفت فیزیکی آن رو به جلو بوده و ساخت طبقه دوم آن رو به اتمام است.

 وی با اشاره به اهداف ساخت این مرکز بیان کرد: هدف ما این بوده است که در کنار مرکز جامع سرطان خاتم الانبیاء ، مرکز شیمی درمانی نیز ساخته شود تا به درمان تمام سرطان ها پرداخته شود .

دکتر رحمانیان در ادامه بیان داشت : طبقه اول و دوم مرکز شیمی درمانی دارای ۱۸تخت بستری و دو اتاق ایزوله استاندارد است و طبقه‌ی سوم آن شامل کلاس‌های آموزشی برای دانشجویان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه خیرین در امر توسعه آموزش،درمان و بهداشت شهرستان جهرم حضور پر رنگی دارند، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از پروژه های سلامت توسط این بزرگان در حال ساخت است که نمونه بارز آن مرکز قلب حاج ابوطالبی به ارزش ۱۳میلیارد تومان،دانشکده پرستاری و پیراپزشکی به ارزش ۵میلیارد تومان توسط حاج ممتاز وبلوک زایمان استاد مطهری با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان از سوی خیر حاج ابراهیمی است.

دكتر رحمانيان اشتیاق و استقبال خیرین بزرگوار در امر آموزش، درمان و بهداشت را کم نظیر دانست و تصریح کرد: قبل از اینکه ما به سراغ آنها برویم این عزیزان خودشان اقدام می کنند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

وی احداث مرکز دیالیز، زایشگاه ۴۵ تخت‌خوابی، بیمارستان مرکزی قلب، بازسازی بخش شیمی درمانی مطهری، درمانگاه تخصصی پیمانیه، اهدا زمین به بیمارستان پیمانیه و بیمارستان سيدالشهداء، احداث زائرسرا و نمازخانه‌ی پیمانیه، کلنیک هنری، کمک به بازسازی اورژانس مطهری، اهدای زمین جهت سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی و احداث نماز خانه در بیمارستان مطهری را از جمله اقدامات خیرین سلامت در شهرستان جهرم عنوان کرد .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد