شرح خبر
با تغییر مدیران نباید سیاست های حمایت از بنگاه های اشتغالزا تغییر کند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم::

با تغییر مدیران نباید سیاست های حمایت از بنگاه های اشتغالزا تغییر کند

خبرنگار:
۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰:۱۹:۴۴
کدمطلب: 9336
0

معاون استاندار فارس با بیان اینکه مدیران نباید نسبت به اشتغالزایی بی‌تفاوت باشند خواستار عدم تغییر سیاست‌های حمایتی از بنگاه‌های اشتغالزا با تغییر مدیران شد.

به گزارش پسین جهرم علیرضا صحرائیان روز گذشته در نشست گردهمایی اساتید و روؤسای دانشگاه های شهرستان جهرم با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان در چرخه اقتصاد نقش بسزایی دارند اظهار داشت: شرکت‌های دانش بنیان با سرمایه در گردش پایین و کمترین هزینه‌کرد بیشترین اشتغال را بوجود می‌آورند.

وی با اشاره به فعالیت شرکت دانش بنیان در زمینه خدمات پزشکی بیان کرد: این شرکت توسط ایده فرد جوانی راه اندازی شد که با کمترین سرمایه و امکانات شروع به کار کرده و اکنون افزون بر 60 نفر در آن مشغول به کار هستند.

فرماندار ویژه جهرم با بیان اینکه مدیران و مسوولان نباید نسبت به اشتغالزایی بی تفاوت باشند گفت: مدیران و مسوولان دستگاه‌های اجرایی نباید عنوان کنند که اشتغال زایی در حیطه وظایف آنها نیست بلکه هر مسوولی در هر منصبی باید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کند.

وی شاخص ارزیابی مدیران شهرستان در سال 96 را اشتغالزایی دانست و افزود: بی توجهی مدیران نسبت به اشتغالزایی قابل قبول نیست و تغییر مدیریت در نهادی نباید نگاه‌ و سیاست‌ها  را نسبت به حمایت از بنگاه‌های اشتغالزا تغییر دهد بلکه باید عملکرد مثبت و موثر مدیران قبل از خود را الگو قرار داده و ایرادات و کمبودها را برطرف کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم با اشاره به برگزاری رویداد استارت آپ ویکند در شهرستان جهرم خاطر نشان کرد: امیدوارم طرح های برتر در زمینه اشتغال و کار آفرینی توسط مدیران و سرمایه گذاران مرتبط حمایت شود.

وی از خیرین ارزشمند جهرمی و بخش های تابعه شهرستان خواست بخشی از امورات خیر خود را به منظور سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان بکارگیرند.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم خواستار بکارگیری توان و ظرفیت دانشگاه‌ها در عرصه های مختلف شهرستان شد و تأکید کرد: دانشگاه‌ها باید به عنوان مشاورین مسئولین اجرایی عمل کرده و زمینه رشد و توسعه شهرستان و کاهش آسیب‌های اجتماعی را فراهم آورند.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد