شرح خبر
جهرم میزبان مسابقات پنجگانه نظامی نیروی زمینی سپاه

فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عج) جهرم خبر داد ::

جهرم میزبان مسابقات پنجگانه نظامی نیروی زمینی سپاه

خبرنگار:
۲۴ دي ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹:۱۳
کدمطلب: 9499
0

سردار حسینی گفت : مسابقات پنجگانه نظامی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به میزبانی تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عج) در جهرم برگزار می شود .

به گزارش پسین جهرم سردار سید نورالله حسینی فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عج) جهرم صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقات پنجگانه نظامی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به میزبانی جهرم خبرداد و افزود : مسابقات پنجگانه نظامی با حضور 10 تیم و 100  ورزشکار منتخب رده های نیروی زمینی سپاه از 25 دی ماه به مدت 4 روز در شهر جهرم برگزار می شود .

وی با اشاره به آمادگی کامل برای میزبانی از این رقابت ها خاطرنشان شد : تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عج)  از جمله یگانهایی است که سرمایه گذاری های خوبی در امر ورزش به ویژه رشته های که نقش مستقیم و تعیین کننده در آمادگی رزم دارند کرده و بحمدالله ورزشکاران توانمندی با قابلیت شرکت در مسابقات تربیت شده اند .  

فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عج) با تاکید بر نقش آمادگی جسمانی و روحی در آمادگی رزم افزود بیان داشت :  همه شرایط برای برگزاری مسابقات پنجگانه نظامی مهیاست و امکاناتی از قبیل میدان موانع و پرتاب نارنجک استاندارد ، استخر سرپوشیده ، میدان تیر 200 متر مسقف ودیگر ملزومات برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات آماده شده است .اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد