شرح خبر
شرکت 27 دانشگاه از سراسر ایران در هشتمین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب

:

شرکت 27 دانشگاه از سراسر ایران در هشتمین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب

خبرنگار:
۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶:۱۸
کدمطلب: 9551
0

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از شرکت 27 دانشگاه دولتی، آزاد و علوم پزشکی سراسر کشور در هشتمین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب خبر داد.

حسین کارگر جهرمی سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در گفتگو با پسین جهرم اظهار داشت: بیش از 23 شهر در سراسر ایران در این کنگره تحقیقاتی شرکت کرده اند که از این تعداد، 27 دانشگاه در هشتمین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب حضور دارند.

 وی با اشاره به بيش از 500 مقاله علمی ارسال شده بیان کرد:  از تعداد مقالات ارسال شده حدود 400 مقاله در سه فرمت سخنرانی، پوستر الکترونیکی و پوستر حضوری پذیرفته شده است.

کارگر جهرمی گفت: این همایش 11 محور موضوعی دارد که محوریت ویژه آن بیماری های واگیر است.

 سرپرست کمیته تحقیقاتی دانشجویی دانشگاه محور های کنگره را، علوم پایه، طب سنتی و مکمل، پزشکی نوین، ارتقای سلامت و بهداشت، کشف و ارزیابی دارو، بیماری های غیر واگیر، علوم پیراپزشکی و پرستاری، بهداشت محیط، اعتلای اخلاق در نظام سلامت، قرآن پژوهی و طب را  عنوان کرد.

گفتنی است این کنگره زیر نظر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جهرم و به سرپرستی کمیته تحقیقات دانشجویی در پردیس دانشگاه در تاریخ 12 و 13 بهمن ماه برگزار می شود .

به گفته کارگر جهرمی رئیس کنگره، کاووس صلح جو ، دبیران علمی حسنعلی عابدی و شیوا صالح و دبیر اجرایی آن سعید نیکوئی است.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد