شرح خبر
رسانه های دیداری و شنیداری و فضای سایبری از تاثیرگذار ترین شیوه های دشمن بر افکار عمومی است

معاون آموزشی حراست وزارت بهداشت، درمان و سلامت کشور::

رسانه های دیداری و شنیداری و فضای سایبری از تاثیرگذار ترین شیوه های دشمن بر افکار عمومی است

خبرنگار:
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۰:۵۲
کدمطلب: 9601
0

سید حسن مصطفوی اظهار داشت: افکار عمومی ما می تواند از دور ترین نقاط دنیا تاثیر بگیرد و تنها راه این تاثیر از طریق رسانه های دیداری و شنیداری و فضای سایبری است که بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش پسین جهرم در همایش شیوه ها و شگرد های جاسوسی اطلاعاتی بیگانه در خارج از کشور که صبح امروز، 17 بهمن ماه در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد ، معاون آموزش حراست وزارت بهداشت، درمان و سلامت کشور گفت: رسانه های دیداری و شنیداری، اینترنت و فضای سایبری از تاثیر گذار ترین شیوه های دشمن بر افکار عمومی است.

سید حسن مصطفوی اظهار داشت: افکار عمومی ما می تواند از دور ترین نقاط دنیا تاثیر بگیرد و تنها راه این تاثیر از طریق رسانه های دیداری و شنیداری و فضای سایبری است که بسیار تاثیرگذار است. 

وی با بیان اینکه در جهان تمام تعارض ها به خاطر منابع محدود شکل گرفته است بیان کرد: کشور های قدرتمند می خواهند سهم بیشتری از این منابع داشته باشند و به همین دلیل برای حداکثر کردن منافعشان به روش های مبارزه نظامی، شبه نظامی و مبارزه مخفی روی می آورند.

مصطفوی تاکید کرد: برای محدود کردن شگرد های جاسوسی دشمنان باید ابتدا نقاط قوت و ضعف خود و همین طور دشمن را به خوبی شناخت.

وی با اشاره به دکترین دلتا که پروژه هایی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت:  این دکترین دلتا است که برای امثال ترامپ ها  تصمیم می گیرند. دکترین دلتا شامل، دکترین مهار و بازدارندگی قدرت ایران در منطقه، نبرد رسانه ای و ساماندهی نافرمانی مدنی است که تنها راه تغییر نظام جمهوری اسلامی را جنگ نرم بجای جنگ سرد می داند.

معاون آموزش حراست وزارت بهداشت، درمان و سلامت کشور با بیان این مطلب که مردم ایران از شایسته ترین مردم در استفاده از تکنولوژی و فضای مجازی است تاکید کرد: فضای مجازی، فضایی بسیار نا امن است. دشمن هر شگرد و مسیری را استفاده می کند تا اسرار مخفی خانوادگی، اجتماعی و اداری سازمانی فرد را بدست آورد.

وی با اشاره به برنامه اشلون که طرح شنود تلفنی کشور آمریکا از سراسر دنیا است و اعتراض بسیاری از کشور های دنیا را به همراه داشته است گفت: بیشترین جاسوسی و شنود تلفنی آمریکا از کشور ایران بوده و گوشی های تلفن مکان امنی برای انتقال گفته ها نیست.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد