شرح خبر
 توانمند سازی روستائیان و عشایر از اهداف و سیاستهای دولت است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم::

توانمند سازی روستائیان و عشایر از اهداف و سیاستهای دولت است

خبرنگار:
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۳:۲۲:۱۶
کدمطلب: 9761
0

صحرائیان : از جمله اهداف و سیاستهای دولت، توانمندسازی روستائیان و عشایر است که با این مهم علاوه بر ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد این قشر از جامعه، نرخ مهاجرت به شهرها نیز کاهش می یابد.

:diamonds
:small_blue_diamonبه گزارش پسین جهرم علیرضا صحرائیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم در حاشیه همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور در تهران گفت: از جمله اهداف و سیاستهای دولت، توانمندسازی روستائیان و عشایر است که با این مهم علاوه بر ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد این قشر از جامعه، نرخ مهاجرت به شهرها نیز کاهش می یابد.

:small_blue_diamond:فرماندار ویژه شهرستان جهرم به برپایی غرفه روستائیان و عشایر شهرستان جهرم به همت دهیاری روستای برایجان بخش خفر در نمایشگاه بین المللی تهران نیز اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر جهرم معرفی شده که جا دارد از برگزارکنندگان این غرفه تشکر کنم.

:small_blue_diamond:وی همچنین در خصوص گرد همایی استانداران و فرمانداران سراسر کشور گفت: این همایش که با سخنرانی جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و رحمانی فضلی وزیر کشور آغاز شد، با برگزاری دوره های مختلف آموزشی توسط معاونین وزارت کشور در حوزه های مختلف تا پنج شنبه این هفته ادامه خواهد داشت.
 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد