شرح خبر
شکایات بهداشتی خود را با تلفن 190 درمیان بگذارید

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم::

شکایات بهداشتی خود را با تلفن 190 درمیان بگذارید

خبرنگار:
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۳:۳۶:۰۸
کدمطلب: 9763
0

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت : شهروندان شکایات در حوزه بهداشتی را از طریق سامانه کشوری 190 اعلام کنند

به گزارش پسین جهرم دکتر سید مجید ارجمند معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت : شهروندان شکایات در حوزه بهداشتی را از طریق سامانه کشوری 190 اعلام کنند .


وی بیان داشت : برای جلب مشارکت های مردمی و رسیدگی فوری به شکایات وگزارش های دریافتی در زمینه تخلفات بهداشتی و با هدف ارتقای بهداشت و ایمنی آب مواد غذایی،بهداشت فردی ،بهداشت محیط ومکان کسب کار در شهرستان ، سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات مردمی 190 آماده دریافت شکایات مردمی می با شد .

ارجمند افزود : بر اساس این سامانه شهروندان می توانند در صورت مشاهده عدم رعایت موازین بهداشتی درمراکز تهیه ،توزیع و فروش مواد غذایی ، کارگاه ها و کارخانجات ، پارک ها ، مراکز تفریحی وتوریستی ، اماکن عمومی و بین راهی ،پمپ بنزین ها ، اماکن ورزشی ،موضوعات مرتبط با بهداشت آب و دفع غیربهداشتی فاضلاب ، مراتب را با تماس با این سامانه ، گزارش دهند .

وی با بیان اینکه ستاد فوریت های سلامت محیط و کار در کوتاه ترین زمان پس از دریافت گزارش ، به بررسی آن اقدام خواهد کرد ، تصریح کرد : این طرح با اینکه مدت بسیاری از اجرای آن نمی گذرد ، با استقبال چشمگیر مردم رو به رو شده است .

همچنین در بررسی رضایتمندی مردم از سامانه 190 در زمینه رسیدگی سریع به اخبار و شکایات ها که توسط مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت انجام شده است ، گروه مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی جهرم مقام برتر در دوسال گذشته کسب کرده است .

شهروندان محترم و مسافران گرامی می توانند بصورت شبانه روزی با تماس به شماره 190 بدون پیش کد باتمام خطوط ثابت و همراه نسبت به ثبت شکایات اقدام نمایند.اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد