شرح خبر
تمهیدات لازم برای رقم زدن نوروزی متفاوت برای مسافرین و شهروندان جهرمی اندیشیده شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم::

تمهیدات لازم برای رقم زدن نوروزی متفاوت برای مسافرین و شهروندان جهرمی اندیشیده شود

خبرنگار:
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۲۹:۱۰
کدمطلب: 9767
0

فرماندار ویژه جهرم گفت : با توجه به ظرفیت بالای شهرستان و وجود اماکن طبیعی و تاریخی همه مسئولان و دستگاه های اجرائی در جهت جذب گردشگران به این شهرستان تلاش کنند.

ب:small_blue_diamond:ببه گزارش پسین جهرم علیرضا صحرائیان معاون استاندار فارس و رئیس ستاد تسهیلات نوروزی در جلسه ستاد اجرائی ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر در شهرستان جهرم برای نوروز ۹۷ گفت: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان و وجود اماکن طبیعی و تاریخی همه مسئولان و دستگاه های اجرائی در جهت جذب گردشگران به این شهرستان تلاش کنند.

:صحرائیان با بیان اینکه سیلاب بهمن ماه سال ۹۵ باعث شد سفر در نوروز آنچنان که باید در این شهرستان انجام نشود گفت: در این روزهای پایانی سال باید در حفظ نظافت سطح شهر- نورپردازی ها- زیباسازی و کاشت گل تلاش شود و مسئولان موظفند در حفظ امنیت شهرستان بکوشند و همچنین بازار میوه و کل محصولات را کنترل کرد.

:small_blue_diamond:وی افزود: در ایام نوروز پایگاه های هلال احمر در ورودی شهر افزایش یابد.

:small_blue_diamond:در این جلسه همچنین مسئولان شهرستان، علاوه بر بیان مشکلات؛ برنامه های خودرا جهت برگزاری نوروزی متفاوت در جهرم اعلام کردند.

:small_blue_diamond: فرماندار ویژه شهرستان جهرم در پایاناعلام کرد: سامانهٔ تلفنی ۰۹۶۲۹ جهت دریافت شکایات مردمی در ایام نوروز فعال است.
 اخبار مرتبط:

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر پسین جهرم در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد منتشر نخواهد شد
پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد